Idomybes

Britų studentas, norėdamas atsikratyti tėvų globos, pasistatė namus vos už 8 tūkstančius dolerių

Užaugę vaikai visada svajoja gyventi atskirai nuo tėvų. Tiesa, toli gražu ne visada finansinės galimybės tai leidžia. Ypač sudėtinga tai yra Didžiojoje Britanijoje, kur nekilnojamasis turtas – pakankamai brangus malonumas.

Bet 17-metis Tomas buvo įsitikinęs, kad gali pasistatyti namą savarankiškai, išleisdamas tam ne tokius jau didelius pinigus. Ir tai jam iš tiesų pavyko.

Išvykęs mokytis, vaikinas svajojo apie nuosavą būstą, bet netgi kambario nuoma jam buvo per brangi. Todėl vaikinas, įkvėptas australų studentų patirties, pasistačiusių namus ant ratų, taip pat nutarė imtis reikalo. Gerai, kad internete atsirado daug išsamių instrukcijų.

Pagrindu Tomas paėmė seno senelio furgono rėmą, o visai kitai konstrukcijai panaudojo antrines žaliavas ir perdirbtas medžiagas. Žinios, įgytos praktikos statybose metu, labai pravertė, ir vaikinas lengvai suprojektavo vidinę kotedžo erdvę.

Be to, papildomas darbas tose pat statybose leido jam gauti nemokamai medžiagų likučius, o tai buvo nebloga parama. Vidinė apdaila buvo padaryta iš senų lentų, kurias vaikinas iš naujo nušlifavo.

Savo mini-namuose Tomas sugebėjo įrengti netgi du aukštus. Pirmame įsikūrė svetainė su patogia sofa ir multimedijos sistema, nedidelė virtuvė, kuriai baldus vaikinas iš dalies pagamino pats, dušo kabina ir tualetas.

Stiklinės durys ir didelis langas virtuvėje leido padaryti būstą labai šviesiu, o atmosferą lengvą.

Antras aukštas – tai jaukus miegamasis su masardiniu langu.

Šio nedidelio kotedžo ant ratų statyboms vaikinui prireikė trijų metų ir vos 8 tūkstančių dolerių. Galiausiai vaikinas gavo tai, ko norėjo – pilnavertį asmeninį būstą su įrengta poilsio zona priešais jį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page