Gyvūnai

“Dieve, padėk man būti tokiu žmogumi, kokiu mane laiko mano šuo”. Šuo – tai vienintelis padaras žemėje, kuris myli tave labiau už save…

Šuo – tai vienintelis padaras žemėje, kuris myli tave labiau už save.

Nėra ištikimesnio ir patikimesnio sutvėrimo.  Kas dar lėks pas tave kiek kojos neša, švytėdamas iš laimės, vizgindamas uodegą, be atsako mylėdamas tave tiesiog už tai, kad tu esi!

Mes surinkome fotografijas, kurias peržiūrėję jūs būtinai panorėsite įsigyti šunį.

Šis šuo, vardu Keli, turi oficialią licenziją pilotuoti lėktuvą kaip antrasis pilotas. Keli šeimininkas Grehemas Mauntfordas pasiėmė jį į pirmąjį reisą, kai jis buvo dar 3 mėnesių šuniukas. Nuo tada jie skraido kartu.

Šį vyriškį metė žmona, palikusi jam tik šunį ir plikas sienas. Keturkojis draugas su savo gyvybingu charakteriu įkvėpė jį sukurti fotografijų seriją.

Šio vokiečių aviganio šeimininkas mirė 2006 m. Iškart po jo mirties šuo pabėgo iš namų į kapines ir daugelį metų atsisakė palikti jo kapą.

Šis valkataujanti kalė apgynė Džordžiją Bredli nuo užpuolimo. O praėjus lygiai 7 dienoms po to, kai mergina pasiėmė ją namo, kalė atsivedė 6 puikius šuniukus.

Prieš 2 metus fotografas Džonas Storcas pasiėmė sniego baltumo šunį iš prieglaudos. Nuo tada jie neišskiriami, o šuo, vardu Vilkas – pagrindinis Džono fotodarbų herojus.

Mažylis Dilanas ir šuniukas Farlis gimė vieną dieną ir dabar galvoja, kad jie broliai. Jei vaikas verkia, šunelis laižo jo kaklą taip, kad jis pradeda garsiai juoktis.

Auksaspalvis retriveris, vardu Brukas, padeda vaikams susidoroti su baime stomatologo kabinete.

Kai fotografas Teronas Hamfris pamatė šį šunį prieglaudoje, jis pamanė: „Dieve mano, aš negaliu jo palikti šiame narve“. Nuo tada jie neišskiriami ir kartu pabuvojo jau visose Amerikos valstijose.

Šis šuo nuima stresą per teismo posėdžius. Jis padeda vaikams rasti savyje drąsos ir neslėpti
savyje išgyvenimų.

Taip jau sutverti šunys: jie myli mus, saugo ir gina, nieko nereikalaudami mainais. Draugystė su jais brangesnė už auksą.

Daktaras Maikas kartu su savo šuniu Roksi šturmavo internetą ir buvo pripažintas patraukliausiu daktaru su žaviausiu haskiu.

Vis dėlto gerai, kai yra kam padėti jums susidoroti su darbo reikalais.

Keli Land, vykdama į kelionę, visada ima su savimi savo vilkšunį (haskio, vilko ir malamuto mišrūnas) vardu Lokis.

Šiam šuniui, vardu Po, aptiko nepagydomą ligą. Šeimininkas Nilas Rodrigesas nusprendė padovanoti jam bendrą kelionę, kad paskutinės Po emocijos būtų džiaugsmingos.

Melori Peidž keliauja po Aliaską motociklu su savo geriausiu draugu – šuniu, vardu Beiloras.

Seną šunį, vardu Česteris, paėmė iš prieglaudos, nors jo gyvenimo dienos buvo suskaičiuotos. Jo naujieji šeimininkai nori, kad jis prieš mirtį sužinotų, kas yra laimė, džiaugsmas ir meilė.

Šuo sunkią minutę nepaliko savo šeimininko, kuris atsidūrė gatvėje.

Deivas Mainertas išgelbėjo šunelį nuo nevykusių veisėjų, tačiau nežino, kiek ilgai šis pragyvens, todėl fotografuoja jį kasdien. Vyras paprasčiausiai džiaugiasi tuo, kad jie dabar kartu.

Šis šuo bijo gaisrinės mašinos sirenos garso.

Svarbiausia jam dabar – nesutikti katės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page