Idomybes

Iš 20-ies santuokos metų vyras mane apgaudinėjo 19 su puse. Apie tai sužinojau, kai mano dėka jis pasiekė karjeros aukštumų

Kai buvau 20 metų jaunesnė, stengiausi išvengti bendravimo su protinga ir griežta seserimi, kuri vyresnė už mane 10 metų. Dabar gailiuosi. Jei anksčiau būčiau paklausiusi Inos, mano gyvenimas nebūtų susiklostęs taip kvailai.

O tada maniau, kad gerai besielgiant su žmonėmis jie atsakys tuo pačiu. Kitaip būti tiesiog negali. Iš visų jėgų bandžiau tapti išmintinga moterimi. Tai yra, visus aplink bandžiau išgydyti savo meile, jėgomis ir pinigais.

Apie savo kvailumą susipratau tik tada, kai vyras pasakė man:

– Irute, tu nuostabus žmogus, bet aš tave palieku.

– Kaip? Kodėl? Kas nutiko? – puoliau jį su klausimais.

Vaidas prisipažino, kad iš 20-ies mūsų santuokos metų apgaudinėjo mane 19 su puse. Su kita moterimi jis turi jau du vaikus ir pilnavertę šeimą. O aš nieko negaliu pagimdyti. O ir kaip moteris jam neįdomi.

– Tai kodėl tada priėmei mano pagalbą?- pasipiktinau aš. Mano dėka jis įgijo išsilavinimą, ir ne vieną. Tai aš jį tempiau ir stūmiau, ne tik savo ryšiais, bet ir smegenimis, nes padėjau jam su tyrimais. O kai jis įsiliejo į mano bendravimo ratą, apaugo pažintimis, pradėjo pakankamai neblogai uždirbti, pakilo žymiai aukščiau, nei iš pradžių galėjo tikėtis, tapau jam nereikalinga.

– O ko neimti, jei duoda. Tu vyresnė už mane. Galėjai suprasti, kad kada nors tai nutiks,- ramiai tarė jis. Lyg kirviu nukirto.

Vaidas jaunesnis už mane vos 4 metais. Ir visada kabino makaronus, kad amžiaus skirtumas neturi jokios reikšmės. Jis gyveno mano sąskaita mano bute. Aš jį aptarnavau. O jis parazitavo ant manęs lyg gebenė. Štai ir viskas. Kaip biologijos specialistė žinojau, kad yra augalai parazitai. Tai nėra ko stebėtis, kad taip pasielgė vyras.

Paaiškėjo, kad Vaidas išėjo pas jaunesnę. Toji gavo visus jo profesūros ir doktorantūros bonusus. O man tiesiog pasakė ačiū už daugelį sponsoriavimo metų. Likau visai viena. Ir palaikė mane būtent Ina, mano sesuo, su kuria niekada nenorėjau bendrauti.

– Na ir ko tu stebiesi, kvaiša. Santykiuose visada vienas išnaudoja kitą. Mano pirmasis vyras plušo mano svajonei. Kelionės pas vadovą, konsultacijos pas kitus specus kitame mieste ir net kompiuteris bei spausdintuvas mano jaunystėje kainavo nemažus pinigus.

O paskui aš paprasčiausiai susiradau kitą. Ir ką dabar? – toliau Ina paaiškino, kad aš veltui kankinuosi dėl amžiaus. Pirmasis jos vyras buvo ir jaunesnis, ir gražesnis. Tačiau tai jam nepadėjo išvengti aukos lemties.

– Bet tu juk tiesiog pamilai antrąjį vyrą! O Vaidas metė mane specialiai. Jis buvo neištikimas visus tuos metus. Susilaukė vaikų su kita,- vis tiek bandžiau pateisinti seserį, nors tarp mūsų niekada nebuvo gerų santykių. Bet man norėjosi iš jos moteriško palaikymo.

– Irena, kai tik pasitaikė galimybė, aš sąmoningai bandžiau užmegzti romanus su turtingesniais ir įtakingesniais vyriškiais dėl didelių pinigų ir karjeros. O pirmasis mano vyras tuo metu ne šiaip uždirbo pinigus, bet ir visa buitis gulė ant jo. Tačiau sąžinė manęs negraužia, taip sutvertas santykių pasaulis. Arba tu, arba tave, – ji nors buvo su manimi atvira.

Vos neapsiverkiau. Man pasidarė baisu ir liūdna. Jei pasaulis toks, kaip pasakoja mano tikra sesuo, tai
jame gyventi labai tuščia ir šalta.

Ir visgi kai kuo man Ina padėjo. Aš bent supratau, kad esmė ne tame, kad aš vyresnė už Vaidą ir ne tame, kad negaliu turėti vaikų. Paprasčiausiai aš sutikau žmogų ne iš savo visatos. Buvau neišranki.
Pagalvojau, kad galbūt dar galėsiu sutikti tą, kuris yra tiesiog padorus žmogus, o ne kovoja dėl

išgyvenimo kaip augalas parazitas. Net gyvūnai (dauguma) prisiriša prie antrosios pusės. Taigi, tokie kaip mano Vaidas ir tikra sesuo net nebuvo panašūs į gyvūnų pasaulį. O jau žmonėmis juos vargu ar galima laikyti.

Pamaniau, kad pabandysiu susirasti tiesiog draugą. Ir jei gausis kas nors daugiau, tai jau nebus santykiai, kurie paremti paprasčiausia gyvuliška aistra. Mano kolega dažnai kviesdavo mane pažaisti tenisą. Jis sakydavo man:

– Irena, tai daro puikią įtaką ir fizinei formai, ir mąstymui. Nepasigailėsite!

Žinoma, aš supratau, kad jis mane mergina. Bet anksčiau nė už ką nebūčiau atkreipusi dėmesio į keistą nusmurgusį žmogelį. Tačiau draugystei Ignas pilnai tiko. Taigi, aš sutikau. Čia man ir atsiskleidė pagrindinė paslaptis. Pati leidau save išnaudoti, nes nebandžiau užmegzti su vyrais žmogiškų santykių prieš pradėdama kokius nors intymius.

Tačiau aš buvau jauna. Ir gyvuliška aistra užtemdė man protą. Taigi, nenuostabu, kad aš nesupratau, koks šlykštus vyras ir žmogus buvo mano Vaidas.

Dabar amžius tapo mano privalumu. Ir jei Ignas pasirodys mano visatos žmogus ir tiesiog padoriu vyriškiu, galėsiu palaipsniui jį pamilti. Aš tikrai jam labai patinku. Taigi, viena lygties dalis išspręsta. Liko įsitikinti, kad jis iš žmonių pasaulio ir nepriklauso nei augalams, nei gyvūnams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page