Sveikata ir grožis

Gražiausi trumpi kirpimai vyresnėms nei 60 metų moterims

Jei jūs peržengėte 60 metų slenkstį, tai nereiškia, kad jūs turite nustoti eksperimentuoti. Pažvelkite į šiuos nuostabius trumpus kirpimus vyresnėms nei 60 metų moterims ir raskite savo unikalų kirpimą, kuris idealiai jums tiks.

10 trumpų kirpimų variantų

Tiesus bobas.

Jei jūsų plaukai tiesūs, bob kirpimas jums idealiai tiks. Jis atrodo paprastai, tačiau elegantiškai ir puikiai tinka visų veido formų moterims.

Trumpos šukuosenos moterims, vyresnėms nei 50 metų

Jei jums daugiau nei 50 metų ir jūs neturite laiko šukuosenoms, šis trumpas bobas su tiesiais kirpčiais
skirtas specialiai jums.

 Pilkas bobas.

Mūsų dienomis žili plaukai pakankamai madingi, kadangi jie rodo jūsų patirtį ir brandą, todėl nėra būtinybės dažyti jūsų plaukų. Vietoje to, kad slėptumėte savo amžių, geriau atvirai parodyti , kaip su amžiumi mes visi daromės labiau patyrę ir protingesni.

Blondas su meliravimu.

Pridėjus blyksnių šviesiam dažymui, jūs atrodysite dar įdomesnė.

 Rožinis bobas.

Jums patinka nuolat eksperimentuoti? Tada šis variantas tikrai bus jūsų skonio.

Kirpimas ploniems plaukams.

Jei jūsų plaukai ploni, jums būtinas trumpas kirpimas. Sluoksniuotas piksi idealiai tiks ploniems
plaukams.

Rudas balajažas trumpiems plaukams.

Trumpi kirpimai moterims, vyresnėms nei 60, gali būti tokie nuostabūs. Tik pažvelkite į šį rudą trumpų plaukų balajažą – jis atrodo taip prabangiai ir moteriškai. Su tokia šukuosena niekas neatspėtų jūsų tikrojo amžiaus.

Šukuosena su šviesiu meliravimu.

Rudų plaukų derinys su kai kuriais blondiniškais sluoksniais – tai, kas atjaunins bet kurią moterį. Atrodo įdomiai ir tuo pačiu madingai.

Sluoksniuotas šviesus bobas.

Neturite laiko ilgiems sušukavimams? Tada sluoksniuotas bobas skirtas jums.

Banguotas bobas.

Bob šukuosena atrodo labai elegantiškai ir stilingai. Ir jei jūs pridėsite kelias bangas – atrodysite neprilygstamai gražiai. Tai ideali šukuosena kokiam nors renginiui ar išeiginėms su šeima ir draugais!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page