Gyvūnai

Kavinės darbuotojai dažnai maitindavo nelaimingą katytę, kol kažkas ant jos antkaklio pakabino raštelį

11-metė Tula – sibirietiškos veislės katė, gyvenanti britų Suindone. Šis mielas gyvūnėlis reguliariai lankėsi vietiniame mėsos restorane „Tobi Karveri“, norėdama pasistiprinti. Bet, kaip išaiškėjo, Tula gyveno dvigubą gyvenimą.

Tula ėmė kasdien ateidinėti į restoraną iškart po karantino atšaukimo. Katė gailiai ir garsiai kniaukdavo, kol kas nors iš lankytojų ar darbuotojų nepavaišindavo jos skanaus patiekalo porcija. Pavalgiusi, katytė išeidavo iš restorano, apie jos likimą ir gyvenimo būdą niekas nieko nežinojo.

Tikriausiai, Tulos vizitai į restoraną tęstųsi ir toliau, bet rūpestingi darbuotojai nusprendė išsiaiškinti, kame gi reikalas. Sumanūs padavėjai parašė raštelį ir pritvirtino jį kaip antkaklį ant katytės kaklo. Niekon neįtardama, katytė nuėjo namo, kur jos laukė šeimininkai – Elis ir Klarkas Koulai.

Elis pastebėjo raštelį ir labai nustebo, jį perskaičiusi. Nedideliame lapelyje buvo parašyta:

„Ar ši katytė turi namus? Ji nuolat ateina Į „Tobi Karveri“.

Šeimininkai labai nustebo ir net įsižeidė, juk jie rūpinosi savo augintine ir, žinoma, reguliariai ją maitino. Bet tai netrukdė Tulai prašinėti skanumynų.

Kaip vėliau paaiškėjo, Tula užsukdavo ir į senjorų namus, kur tiesiog išprašydavo ir nulaižydavo mėsos pastą nuo sumuštinių. Taip pat ir įvairius delikatesus Tula gaudavo kasdien restorane. Niekas net neįsivaizdavo, kad šis mielas sutvėrimas, atrodęs alkanas ir nelaimingas, iš tiesų yra labai gudrus ir didis mėgėjas gerai pavalgyti.

Tulos šeimininkai Instagrame patalpino raštelio nuotrauką ir visus užtikrino, kad katytė turi puikius namus, kur ji kiekvieną naktį miega ir gauna puikų maistą.

Taip pat Klarkas ir Elis padėkojo restorano klientams ir darbuotojams už jautrumą ir rūpestį. Katės šeimininkų sekėjai internete buvo sužavėti gyvūno išmone ir po nuotrauka paliko daugybę komentarų.

Klastingas Tulos planas išaiškintas, ir dabar šeimininkai ypatingai stebi savo augintinę. Jie stengiasi neišleisti jos iš namų, bet kartais katė visgi pabėga ir lekia tiesiai į savo pamėgtą restoraną.

Todėl Tulos šeimininkams teko patiems ateiti į restoraną ir visus įtikinti, kad nereikia tikėti gailestingai kniaukiančiam ir liūdnai žiūrinčiam gyvūnėliui. Beje, atėję į restoraną, šeimininkai vėl rado savo augintinę tupinčią prie staliuko ir kaulijančią porcijos maisto.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page