Sveikata ir grožis

Ilga suknelė neaukštoms: pasirinkimo paslaptys

Kiekvienai mūsų norisi įvairovės. Ir net pačios aršiausios mini gerbėjos kartais nori pasipuošti ilgu romantišku apdaru.

Kaipgi rasti savo modelį nelabai aukštoms merginoms ar toms, kurioms norisi sukurti didesnio ūgio iliuziją? Štai pagrindiniai ilginantys veiksniai.

Viena spalva.

Vienspalvis apdaras vizualiai ištempia siluetą. Ypač derinant jį su tokio pat atspalvio avalyne ir plaukų papuošimais. Taip, batelių po suknele iki žemės nesimato. Bet atsižvelkite į šį momentą, kai rinksitės bet kokio ilgio drabužį.

Vertikalus raštas (tame tarpe ir dryželiai).

Tai idealus variantas Nr1 toms, kurioms norisi vizualiai pridėti ūgio. Svarbu – išlaikyti liniją. Jei vienoje vietoje bus horizontalė, o kitoje vertikalė, tai vizualiai jus sumažins.

Paaukštintas liemuo. Derinyje su ilgu sijonu padarys jūsų kojas kilometrines.

Stambus raštas apačioje, smulkus viršuje. Madinga tendencija yra vienodų pagal prasmę, tačiau skirtingų pagal spalvą raštų derinimas. Pavyzdžiui, žirniai ir žirniukai, gėlytės ir gėlės. Stilistai pataria viename apdare jungti panašius raštus taip, kad vienas būtų dvigubai mažesnis už kitą.

A silueto apačia.

Iš tiesų trumpa suknelė-trapecija vizualiai trumpina kojas. O štai trikampis ilgo apdaro, dengiančio batus, sukirpimas dirba jūsų naudai. Optikos stebuklai!

Įstrižainė piešinyje arba siūlėje, detalių jungime. Irgi sukuria reikiamą iliuziją. Bet šis variantas tinka lieknoms moterims.

Nelygi apačia.

Dar vienas svarbus veiksnys: ilgas sijonas, sarafanas, suknelė neaukštoms merginoms turi turėti asimetrišką apačią. Arba įkirpimą šone, kad sukurtų aukštesnio ūgio iliuziją.

O jūs nešiojate ilgus modelius? Patinkate sau su jais? Papasakokite apie tai komentaruose!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page