Idomybes

Moteris įsimylėjo benamį ir pagimdė nuo jo vaikus. Kaip susiklostė šių žmonių likimas dabar?

Emi Abrahamson – rašytoja iš Švedijos, savo antrąją pusę ji rado gatvėje tiesiogine prasme. Amerikietis Vikas Kokula buvo benamis ir turėjo žalingų įpročių, bet po to, kai sutiko Emi, jo gyvenimas smarkiai pasikeitė. Šiuo metu pora turi du vaikus, o moteris net parašė knygą apie savo neįprastą meilės istoriją.

2006 metais Emi Abrahamson aplankė Amsterdamą. Kartą vaikštinėdama ji prisėdo ant suoliuko, tada prie jos ir priėjo benamis Vikas paklausti kelinta valanda. Stebėtina, juk virš šio suoliuko kabėjo didžiulis laikrodis. Emi suprato, kad ją smarkiai traukia prie šio vyriškio, nepaisant to, kad jis buvo purvinas ir skleidė labai nemalonų kvapą.

„Aš iškart supratau, kad jis benamis. Jis buvo visas purvinas, o plaukai ir barzda riebaluoti. Tačiau mes pradėjome bendrauti ir aš pastebėjau, kad jis turi pačias gražiausias rudas akis, kokias aš kada mačiau.

O dar jis iškart mane prajuokino“,- prisimena Abrahamson.

Ir vyras, ir moteris pajuto abipusę simpatiją ir sutarė susitikti toje pačioje vietoje po 5 dienų. Viko istorija tokia: prieš kelis metus jis atvyko iš Amerikos pakeliauti po Europą, tačiau pinigai greitai baigėsi.

„Pinigai baigėsi anksčiau, nei aš tikėjausi, ir aš nespėjau padaryti visko, ką planavau. Todėl pasakiau sau: OK, aš padarysiu tai be pinigų“.

Vyriškis ėmė elgetauti, miegojo gatvėje, o su laiku pradėjo vartoti alkoholį. Viskas pasisuko ne taip, kaip jis planavo. Ir Vikas suvokė, kad jis paprasčiausiai pavirto benamiu alkoholiku.

Po 5 dienų Abrahamson ir Kokula, kaip ir buvo sutarę, susitiko ant to paties suoliuko, kaip ir pirmą kartą, visą dieną jie praleido kartu. Tačiau Emi jau buvo laikas grįžti į Vieną, kur ji gyveno. Vildamasi, kad jie dar susitiks, moteris paliko Vikui savo telefono numerį ir išskrido namo. Po kurio laiko telefonas suskambo…

„Aš nežinojau, ar jį dar kada nors pamatysiu, bet labai to tikėjausi ir negalėjau nustoti galvoti apie jį. Po 3 savaičių man sukako 30, tą dieną mano telefonas suskambo, pakėliau ragelį ir išgirdau Viko balsą: „Aš čia“. Jis atvažiavo paskui mane į Vieną ir nuo tada mes kartu“,- papasakojo Emi.

Vestuvės įvyko senovinėje pilyje. Dėka mylimosios palaikymo Vikas įsidarbino – jis elektrikas. Porai gimė
vaikai – dvyniai Desta ir Tilis.

Įkvėpta savo meilės istorijos, Emi parašė knygą „Kaip įsimylėti vyrą, kuris gyvena krūmuose“.

O ką jūs manote apie šią neįprastą porą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page