Idomybes

Kai vyras praleidžia su moterimi naktį – tai sako apie aistrą. Kai jis vakarieniauja su ja – tai liudija jo susidomėjimą, o pavydėdamas jis parodo visą rimtumą

Tačiau vyriška meilė prasideda būtent nuo rūpinimosi savo moterimi. Kuo matuojama vyro meilė? Dovanomis? Rūpesčiu? Dėmesiu?

Kiekviena moteris turi savo matą. O man atrodo, kai vyras myli – jis visada tavo pusėje prieš visą pasaulį, net jei tu tūkstantį kartų neteisi.

Vyras yra tas, kuris sugebės suklijuoti net į šipulius sudaužytą širdį ir didžiuotis, jog sugebėjo užkariauti meilę tos, kuri jam tikrai reikalinga.

Štai ji, moteriška laimė – būti kaprizinga moterimi rūpestingo vyro rankose. Neprarask moters, kuri, pamačiusi tavo trūkumus, toliau myli tave.

Blogas vyras visada sugadins moterį, ji taps nervinga, nepasitikinti savimi, o kartais ir isteriška. Su geru taps laiminga, rūpestinga, žydinti. Negadinkite savo nervų sistemos blogais vyrais.

Moterys turi viso labo 3 norus vyrams. Jei jūs galvojate, kad tai butas, mašina ir kailiniai, jūs klystate. Tai ištikimybė, dėkingumas ir dėmesys.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page