Idomybes

Kate Middleton parodė naują sūnaus Georgo nuotrauką

Kembridžo hercogams Kate ir Williamui jau 41 m.

O jų pirmajam sūnui Georgui Alexanderiui Louisui 2023 liepos 22 sukako dešimt metų.

Tradicija liepia karališkajai šeimai fotografuoti savo vaikus per kiekvieną gimtadienį. Ir šiais metais Middleton ir Vindzoras nepamiršo taisyklių.

Tiesa, vietoje kviestinio fotografo nuotrauką padarė pati berniuko mama Kate. Fotografijoje ji tikra profesionalė, jau daug metų moteris domisi skaitmenine fotografija.

Maža šeimos fotosesija vyko rezidencijoje, kuri vadinasi Anmer Holas, ji randasi Norfolke.

Socialiniuose tinkluose fotografija sukėlė ažiotažą. Pirma, ne visi tikėjosi, kad nuotrauka bus publikuota. Viskas dėl to, kad Georgas buvo išjuoktas internete dėl fotografijos per pasaulio čempionatą. Antra, visi pradėjo lyginti berniuką su tėvu. Tikrai, jis neįtikėtinai panašus į Williamą jaunystėje.

Po fotosesijos Georgo laukė šventinis tortas. Kate prisipažino, kad pagamino jį savo rankomis. Tai tapo dar viena šeimos tradicija. Nė vienas vaikų gimtadienis neapsieina be bemiegės nakties maišant glazūrą.

Dabar 10-metis berniukas dažnai leidžia laiką su giminaičiais. Viskas dėl to, kad jis mokosi geroje Londono mokykloje, kuri vadinasi Thomas’s Battersea.

Tačiau tėvai svarsto siųsti jį į internatą. Jų manymu, ten Georgas galės tapti savarankiškesniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page