Idomybes

Štai kodėl niekada nereikia apgaudinėti mamos. Jos vis tiek sužinos tiesą!

Manote, kad galite apgauti savo mamą? Ši linksma istorija parodo, kad dar nė vienam sūnui nepavyko to padaryti! Galbūt mamos paprasčiausiai skaito mūsų mintis?

Viena mama atėjo vakarienės pas savo sūnų. Tuo metu jis dalijosi butu su kaimyne. Vizito metu mama negalėjo nepastebėti, kad ši mergina daug dėmesio skiria jos sūnui. Moteris jau seniai įtariai žvelgė į tokią kaimynystę, todėl tai tik paskatino jos smalsumą.

Visą vakarą, stebėdama šią porelę, ji uždavinėjo sau vieną ir tą patį klausimą:

„Susitikinėja mano sūnus su buto kaimyne ar ne?“Lyg perskaitęs jos mintis, sūnus tarė: „Aš žinau, kad tu galvoji kitaip, tačiau patikėk, kad mes su šia mergina paprasčiausiai kartu nuomojamės butą“.

Praėjus savaitei po motinos vizito mergina pasakė:

„Po to, kai tavo mama pavakarieniavo su mumis, aš negaliu rasti savo sidabrinių stalo įrankių. Aš nenorėčiau galvoti, kad tavo mama juos paėmė, bet galbūt tai nutiko atsitiktinai?“

Į ką vaikinas atsakė:

„Aš tuo labai abejoju, bet visgi paklausiu jos“.

Štai ką jis parašė mamai:

„Mama, po tavo vizito mano kaimynei dingo sidabriniai stalo įrankiai. Aš, žinoma, nesakau, kad tu juos paėmei, bet faktas yra faktas! Sidabras dingo iškart po tavo vizito. Gal tu turi ką pasakyti?“

Tada jis gavo tokio turinio laišką iš savo motinos:

„Brangus sūnau, aš, žinoma, nesakau, kad tu miegi su kambario kaimyne, bet faktas lieka faktu! Jei ji miegotų savo lovoje, jau seniai būtų radusi savo sidabrinius įrankius. Jie po pagalve! Su meile, tavo mama!“

Tai bent! Tai ne mama, o tikras Šerlokas Holmsas! Ši istorija dar kartą patvirtina paprastą tiesą: jūs galite apgauti tėvus, bet niekada niekada nebandykite apgauti motinų! Jos vis tiek ras būdą sužinoti tiesą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page