Gyvūnai

Mergina nusipirko paprastą katiną, o po metų jis tapo nepaprastu

Mergina turguje įsigijo augintinį. Ji išsirinko mielą ir žavų pūkuotą kačiuką. Mes nusprendėme papasakoti, kuo netrukus pavirto numylėtinis.

Marija nusipirko mažą kačiuką ir pavadino jį Pūkiu. Gyvūnas augo taip pat, kaip ir visi paprasti katinai bei katės. Augintinis žaidė, puikiai valgė, demonstravo stiprią sveikatą. Tiesa, Pūkis gana ilgai miegodavo, tačiau ir šis bruožas būdingas daugeliui kačių šeimos atstovų.

Tačiau Marija pastebėjo, kad jos katinėlis greitai auga – aiškiai greičiau, nei kiti katinai.

Sulaukus metų, gyvūno kūnas siekė tikrai rekordinį dydį – apie 1,5 m ilgio nuo snukio iki uodegos galiuko. O svoris buvo net 15 kg. Ir tai žymiai daugiau, nei turi būti.

Marija parodė savo didelį baltą keturkojį draugą vietinės klinikos veterinarams. Jie spėjo, kad Pūkio tėvai galėjo būti Meino meškėnas ir laukinė katė. Tačiau tikra kilmė nežinoma, apie ją galima tik spėlioti.

Šeimininkei tenka duoti augintiniui daug maisto, juk jis toks didelis! Bet Marija apie tai negalvoja.

Pergyventi ją verčia garsai, kuriuos Pūkis skleidžia naktimis. Jie primena vilko urzgimą ir išties baugina.

O jūs matėte tokių milžiniškų katinų?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page