Idomybes

5 netikėti moterų įpročiai, kurie beprotiškai patinka vyrams

Mieli moteriški įpročiai, nuo kurių vyrai eina iš proto.

Dauguma vyrų linkę apie tai nutylėti, tačiau jie be proto nuo kai kurių mylimųjų įpročių. Taigi, kuo paslapčia džiaugiasi stipriosios žmonijos pusės atstovai:

  1. Kai ji deda galvą jam ant krūtinės.

Šis gestas pabrėžia dviejų žmonių artumą. Žinoma, moteris nededa galvos ant krūtinės bet kam, ir vyras tai suvokia.

  1. Puikus apetitas.

Kai kurios moterys gėdinasi prie išrinktojo demonstruoti gerą apetitą, ir taip daro klaidą. Iš tiesų jūsų mylimasis džiaugsis matydamas, kaip jūs kertate kokį nors patiekalą. Patikėkite, jam tai bus labai miela.

  1. Įžūlumas.

Manote, kad vyrai myli tylias pelytes? Va ir ne! Jie be proto nuo moterų, kurios moka laiku ir subtiliai juos paerzinti.

  1. Mokėjimas gerti.

Žinoma, niekas nekalba apie reguliarias išgertuves, tačiau ir sveiko gyvenimo būdo gerbėjos patinka toli gražu ne visiems vyrams.

  1. Užkrečiamas juokas.

Ne dirbtinis, o lengvas ir užkrečiamas juokas rodo į tai, kad pas moterį greičiausiai nėra kompleksų, o vyrams ši aplinkybė dažniausiai yra didelis pliusas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page