Idomybes

Kiekvienai savaitės dienai: moteris sumažino savo garderobą iki 7 suknelių

Ilona dirba auklėtoja. Moteris eina į darbą nuo pirmadienio iki šeštadienio ir pabunda 7:30 ryto. Ilgus metus Ilona blaškėsi sudarinėdama optimalius komplektus.

Visgi darbas numato tam tikrus rėmus: jokių trumpų sijonų, aptemptų drabužių ir gilių iškirpčių. Prieš du metus Ilona nusprendė baigti išlaidauti rūbams ir palaipsniui pradėjo mažinti jų kiekį savo spintoje. Dabar jos garderobą sudaro vos 7 suknelės.

Galima nešioti ištisus metus Ryte brangi kiekviena minutė. Atsibudus pusę aštuntos, Ilonai nesinorėjo gaišti daug laiko renkantis drabužius. Eksperimentų būdu moteris padarė išvadą, kad jos darbiniais drabužiais bus 7 suknelės.

Suknelė – idealus apdaras Ilonai. Auklėtoja jaučiasi patogiai, pasitiki savimi ir atrodo reprezentatyviai. Svarbiausia, kad suknelę galima nešioti ištisus metus. Šaltu metu Ilona nešioja ją su storomis pėdkelnėmis ir ilgais batais. Taipogi moteris dėvi termo apatinius, o ant suknelės rengiasi šiltą kardiganą.

Dabar Ilonai nekyla klausimas, ką rengtis.

Visos suknelės Ilonos garderobe yra skirtingų spalvų. Taigi, moteris turi 4 skirtingų spalvų sukneles su gėlių raštais, vieną suknelę smulkiais žirneliais, juodos ir raudonos spalvos sukneles. Jei kažkuri suknelė dėl dažno nešiojimo atrodo sudėvėta, Ilona pakeičia ją analogišku modeliu.

Pinigų taupymas Ilona nešioja sukneles ir ne darbe. Pavyzdžiui, pasivaikščiojimams su šuniu ji rengiasi suknelę su džinsais, guminiais batais ir neperšlampama striuke.

Toks minimalistinis garderobas padėjo Ilonai sutaupyti nemažai pinigų. Dabar nereikia pastoviai pirkti drabužių, kad megztinis tiktų būtent šitoms kelnėms, o palaidinė derėtų su sijonu.

Jei jums patinka suknelės, jūs galite padaryti jas savo garderobo pagrindu. Apsirengusios suknelę, jūs faktiškai gaunate gatavą derinį. Kad deriniai nebūtų panašūs vienas į kitą, rinkitės sukneles iš skirtingų audinių ir skirtingų spalvų, o taip pat papildykite įvaizdį papuošalais ir aksesuarais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page