Idomybes

Dėl ligos berniukas gėdijasi žmonių ir neišeina iš namų

13-metis Risas Viljamsas kenčia nuo retos odos patologijos. Bet koks prisilietimas prie jo kūno sukelia stipriausius nudegimus, sukeliančius berniukui kankinančius skausmus. Todėl jam tenka nuolat būti su standžiais bintais.

Žiopliai gatvėje apžiūrinėja Risą, garsiai aptarinėja jo ligą, užduoda neetiškus klausimus. Ir vieną kartą berniukas pasakė mamai, kad nenori, jog  jį visi aptarinėtų ir toks gyvenimas jam nusibodo.

Mama nusprendė pakelti sūnaus savivertę. Pasiūlė aplankyti kinoteatrą ar pasivaikščioti po parduotuves ir nupirkti bet kurį patikusį daiktą. Bet Risas atsisakinėjo. Ištisas dienas jis užsiėmęs pamokų ruoša, arba žaidžia Xbox priedėliu, arba paprasčiausiai miega.

Be to, pastaruoju metu vaikas iškentė daug fizinio skausmo ir nenori daugiau kovoti su liga. Bet mama sugalvojo būdą, kaip palaikyti sūnų. Jo gimtadienis rugsėjo 14. Moteris svajoja, kad sūnus gautų sveikinimų ir palaikymo žodžių iš nepažįstamų žmonių iš viso pasaulio.

Dėl šios gudrybės berniukas supras, kad daugumai žmonių nerūpi jo išvaizda. Jie nuoširdžiai pergyvena dėl jo sveikatos ir prašo, kad jis nepasiduotų ir gyventų toliau.

Patiko postas? Tuomet spausk Dalintis, pradžiugink savo draugus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page