Gyvūnai

Jaunuolis negalėjo išskirti dviejų kačiukų, jie užaugo ir tapo socialinių tinklų numylėtiniais

Prieš 5 metus Pavelas nusprendė įsigyti keturkojį draugą. Jam norėjosi tapti kokio nors neįprasto augintinio šeimininku. Jis peržiūrėjo daugybę tinklapių su gyvūnais. Aplankė kelias prieglaudas. Tačiau jo draugo niekur nebuvo.

Kelis kartus Pavelas pastebėjo skelbimą, kuriame siūlė į geras rankas atiduoti dvi angoros veislės katytes. Dvynukės buvo vardu Abisa ir Irisa. Jos buvo neįprastai panašios ir turėjo bendrą ypatybę.

Abi katytės turėjo heterochromiją. Viena akis žydra, o kita geltona. Gamta nenustoja stebinti. Tokia ypatybė dažniausiai sutinkama pas baltos spalvos kates.

Šeimininkas pageidavo atiduoti Abisą ir Irisą kartu. Labai norint, seseris buvo galima ir išskirti. Tačiau Pavelas nusprendė pasiimti abi katytes. Jaunuolis nė karto nepasigailėjo savo sprendimo. Dvynukės nesiskiria nė minutei. Visi jų veiksmai stulbina sinchroniškumu.

Augintiniai tokie neįprasti, kad Pavelas nusprendė sukurti jiems paskyrą populiariame socialiniame tinkle.

Sulig kiekviena diena auga sekėjų kiekis, šiandien jų jau daugiau nei 200000. Be to, Abisa ir Irisa – populiarūs modeliai. Jos filmuojasi kačių maisto reklamoje.

Jaunuolis su meile pasakoja apie savo augintines. Jis pažymi, kad, nepaisant išorinio panašumo, kačių charakteriai smarkiai skiriasi. Pavyzdžiui, Irisa paklusnesnė ir smalsesnė.

Ji visada džiaugiasi naujais žmonėmis ir labai mėgsta fotografuotis. O Abisa savo elgesiu primena išlepintą žvaigždę. Be to, ji bijo visko naujo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page