GyvūnaiIdomybes

Senelių namų gyventojus aplankė 8 šuniukai – ir tai mieliausia ir gražiausia, ką jūs pamatysite šiandien

„Laikau bokserius 32 metus, turiu Facebook grupę, kurioje dalyvauja apie 50000 bokserių gerbėjų. Kartais užsiimu veisimu.

Kai šuniukams sukanka 6 savaitės, pradedu jų socializaciją ir vienas mėgstamiausių užsiėmimų – pagyvenusių žmonių lankymas senelių namuose.

Kai aš buvau vaikas, močiutė beveik 10 metų kiekvieną antradienį imdavo mane su savimi aplankyti jos motinos senelių namuose. Po daugelio metų mano močiutė irgi praleido ten paskutinius savo gyvenimo metus.

Mano šeima rūpinosi, kad kas nors kiekvieną dieną būtų su abiem močiutėm. Tačiau daugelis gyventojų to nepatiria. Kai kurie gyvena metų metus nesulaukdami nė vieno lankytojo.

Skauda širdį matant tokią vienatvę tarp žmonių, kurie turi kelti gilią pagarbą. Kiekvieną savaitę nešu juos į senelių namus, kol mažyliai gaus savo šeimininkus. Kai tik įeiname į namą su krepšiu, pilnu šuniukų, visa ši vienatvė išnyksta bent akimirkai.

Gyventojai šypsosi, juokiasi ir dalijasi su manimi daugybe savo prisiminimų apie augintinius. Tikiuosi, kad šios tyros laimės fotografijos paskatins kitus lankyti pagyvenusius žmones kartu su augintiniais.“

Šią istoriją papasakojo Brett Kaemmerer iš Belvilio, Ilinojaus valstijos. Papasakokite ir jūs savo istoriją!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page