Idomybes

Kaip gyvena 63 cm ūgio Indijos Coliukė

Šiandien norėtume papasakoti apie vieną neįtikėtiną merginą iš Indijos, vardu Džioti Amge. Ji pateko į Gineso rekordų knygą dėl savo labai mažo ūgio – jis vos siekia 63 cm.

Ji gimė 1993 metais Nagpure. Atrodė ji kaip ir visi naujagimiai, tėvai pavadino ją Džioti, išvertus tai reiškia „šviesa“.

Šiek tiek vėliau medikai diagnozavo mergytei retą kaulų patologiją, dėl kurios kaulai nesivystė normaliu greičiu. Iš pradžių  mergytė augo ir normaliai priaugdavo svorio. Kaip ir priklauso naujagimiui. Bet po to ji nustojo augti.

Penkiolikos metų ji buvo dvejų metų mažylio ūgio. Jos ūgis taip ir liko ties atžyma 62,8 cm, kai jai buvo 18 metų. Nuo to laiko ji nepaaugo nė milimetro.

Mergaitės mama sako, kad drabužių pirkimas mergaitei – tikras išbandymas. Niekur neįmanoma buvo nusipirkti paaugliškų drabužių, kurie būtų dvimečio vaiko dydžio.

Ji pati siūdavo dukteriai arba užsakinėdavo drabužius ateljė. Mergaitės tėtis sumeistravo dukteriai baldus, tualetą ir net stalo įrankius.

Bet problema ne tik Džioti ūgyje. Dėl neteisingo vystymosi ir kalcio trūkumo kauluose, jos kaulai labai trapūs. Ji lygioje vietoje gali susilaužyti ką nors.

Dėl to Džioti vaikšto labai nedidelius atstumus. Jei reikia eiti kur nors toli, kažkuris iš artimųjų neša ją.

2007 metais Džioti giminės įkalbėjo ją pateikti paraišką į Gineso Rekordų knygą, kuri oficialiai užregistravo ją, kaip mažiausio ūgio moterį planetoje. Jai buvo skirtas prizas – apmokėtos kelionės į Japoniją ir Italiją.

Šiek tiek vėliau ji nusifilmavo ketvirtame įžymaus serialo  „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezone, kur vaidino mergaite išsigimėlių cirke.

Dabar merginai jau 26 metai. Ji išbandė save aktorės amplua ir nusprendė imti likimą į savo rankas, ir tapti aktore. Šiuo metu ji mokosi teatro aukštojoje mokykloje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page