Idomybes

Jei moterį myli teisingai, ji tampa 10 kartų geresnė už save

Kai moteris jaučiasi mylima, tai jai didžiausias įkvėpimas ir motyvacija.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji taip pat ramiai ir laisvai įsimyli save. Ji tampa moterimi, kuri atiduos visą save, net jei tu jos to neprašai. Ji tampa moterimi, kuri pasiruošusi leisti visą savo laiką ir pastangas tau, kuri bus ištikima tau. Ji tampa moterimi, kuri mylės tave visa širdimi.

Kai moteris mylima, ji tampa visiškai kitokia, ji leidžia geriausioms jos pusėms atsiskleisti ir suspindėti.
Taip, bus laikai, kai ji pasirodys įkyri ir priklausoma nuo tavęs, tačiau visa tai su ja daro meilė. Tiesa tame, kad viduje ji jaučia tiek daug jėgos ir drąsos būtent dėl tos meilės, kurią gauna.

Ji gali elgtis valdingai, bet tai tik todėl, kad ji žino, kaip klasiška jaustis mylimai ir ji bijo prarasti šią meilę.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji darys viską, kad išlaikytų šią meilę savo gyvenime – ir tai jai reiškia tapti žymiai geresne, nei buvo. Ji norės būti verta šios meilės.

Kai moteris jaučiasi mylima su tavimi, ji gali pradėti skųstis ir „graužti“ tave. Bet tai nereiškia, kad ji priima tavo meilę kaip duotybę. Tai tiesiog jos būdas išreikšti tai, kaip jai komfortiška su tavimi. Reiškia, ji pasitiki tavimi tiek, kad gali parodyti ir savo negatyvius jausmus.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji gali būti pavydi. Galbūt ji stengsis tai nuslėpti, bet tai nereiškia, kad ji to nejaučia. Juk tai normalu – bijoti prarasti savo meilę.

Kai moteris jaučiasi mylima, gali būti net agresyvi. Ji jau pajuto tikros meilės skonį ir pasiruošusi padaryti viską, kad ją išsaugotų. Ji daugiau neleis sau būti skuduru, į kurį kiti gali valytis kojas. Ji kovos už viską, ko nori gyvenime, įskaitant savo meilę. Ir ji darys tai drąsiai ir galbūt net agresyviai.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji jaus, kad ją vertina. Tai įkvėps ją siekti to gyvenimo, kurio ji visada norėjo. Tai duos jai motyvaciją, kad kovotų dėl to, ko ji laiko save verta. Kai moteris jaučiasi mylima, jos niekas nesustabdys. Ji tampa geresne nei buvo ir tai tobulybei nėra ribų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page