Idomybes

Kodėl sugrįžta buvusieji: psichologas viską sudėliojo į lentynėles

Ką gi, jūs išsiskyrėte. Jis jus paliko. Jūs laikėte jį savo gyvenimo meile. Jūsų romanas vystėsi greitai. Jis apžavėjo jus beveik iš pirmo žvilgsnio. Sakė gražius žodžius, dovanojo dovanas, buvo galantiškas ir supratingas, o jūs pati viską sugadinote. Taip jis pasakė, kai pirmą kartą buvo prapuolęs kelioms dienoms.

Jūs tūkstantį kartų prasukote galvoje savo paskutinį susitikimą, bandydama suprasti, kas gi galėjo jį supykdyti ar įžeisti. Jūs šimtus kartų bandėte jį susigrąžinti, bet jis nustojo atsakinėti į jūsų skambučius ir sms, o paskui ir visai užblokavo.

Daugybę kartų jis tai atsirasdavo jūsų gyvenime, tai dingdavo. Bet dabar jūs supratote“ „Tai pabaiga!“. Jums buvo labai skaudu ir bloga, tačiau jūs suėmėt save į rankas, pakeitėte savo įpročius, išvaizdą, darbą, draugų ratą, kad tik daugiau neprisiminti jo.

Atsikankinote, iškentėte, ir staiga, vidury nakties: „Sveika! Kaip tu?“, arba „O aš tave šiandien susapnavau“, arba dar kas nors, nuo ko širdis vėl šoka iš krūtinės ir virpa rankos.

Jei jūs taip nieko ir nesupratote, ryte jūs paskambinsite savo psichoterapeutui, į kurį kreipėtės tuo baisiu jums laiku, ir paprašysite, kad jus priimtų rytoj, o geriausia – šiandien, juk jus toks dalykas nutiko…Jums reikia skubiai priimti sprendimą. “Kokį sprendimą? Apie ką – paklaus jūsų geradvasis terapeutas telefonu. – Argi jums kas nors ką nors pasiūlė?“

Kaip jūs jo nekenčiate tuo momentu ir kaip jūs jam dėkinga! Jis dviem sakiniais sugebėjo jus sugrąžinti į realybę. Jūs prisimenate mėgstamą frazę, kuria jūsų psichoterapeutas atsiliepia į jūsų teiginius, kad jis jus myli.

Yra tik tai, kas yra, ko nėra – to nėra, – pasakys terapeutas.

Jeigu jis paklausė, kaip jūs laikotės, tai reiškia, kad jis norėjo sužinoti, kaip jūs laikotės, o ne „suprato, kad be manęs negali“, „vis tik nusprendė man pasipiršti“, „suprato, kad mes esame vienas kito puselės“. Ne, ir dar kartą, ne. Jei jis būtų norėjęs tai pasakyti, jis būtų tai ir pasakęs, bet jis tik paklausė, kaip jums einasi, ir vėl dingo.

Arba, jūs neturite psichoterapeuto, o turite artimą draugę, paskambinkite jai. Tegu ji sugrąžina jus į realybę. Jai jau ne kartą tai gerai pavyko.

Aš žinau klausimą, kurį jūs užduodate terapeutui, ir draugei, ir sau pačiai. „Kodėl, kai tik aš nusiraminu, jis vėl ir vėl atsiranda mano gyvenime?“. Tokius, kaip jūsų mylimasis, liaudyje vadina „energetiniais vampyrais“. Ir jis iš tiesų maitinasi jūsų kančiomis.

Tokie žmonės išsiskiria nesugebėjimu užjausti ir kartu išgyventi. Taip pat jie nesigaili, ką yra padarę. Jie įsitvirtina per savo partnerio užvaldymą ar net sunaikinimą. Tuo jie tikrai primena vampyrus.

Ką daryti, jei šiame straipsnyje jūs pažinote save ir savo partnerį? Mano patarimas: BĖKITE! Ir kuo toliau, kuo greičiau. Jis niekada nepasikeis. Jūs negalėsite jo išgydyti, perdaryti, perauklėti. Jie nemano, kad neteisingai gyvena, nes supratimo „sąžinė‘ jie išvis neturi.

Gera naujiena tame, kad narcizai ir psichopatai išsirenka savo aukomis tik ryškias ir neeilines moteris. Taip taip, jūs būtent tokia, o tai reiškia, kad daugybė vertų vyrų norės sujungti savo gyvenimą su jūsiškiu. Saugokite ir branginkite save! Laimingų jums santykių!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page