Idomybes

Pamenate moterį, kuri pagimdė 66 metų? Štai kaip susiklostė jų gyvenimas po 15 metų

Šios moters vardas Adriana Iliesku ir ji išties sulaukė pagausėjimo, tarkim, gana vėlokai. Taip jau nutiko, kad mūsų herojė visą gyvenimą buvo vieniša, tačiau, kaip ir bet kuri normali moteris, ji, žinoma, svajojo apie vaiką ir norėjo būti mama.

Kartą, jau būdama 65 metų amžiaus, ji sužinojo, kad likimas suteikė jai tokį šansą. Kai ji suprato, jog nėščia, žinoma, atsižvelgiant į moters amžių, jai buvo pasakyta, kad jos kūnas nesusidoros. Ir net nėštumo metu ji reguliariai girdėdavo pasakymus, kad geriau darytis abortą.

Tačiau mūsų herojė nenorėjo atsikratyti būsimo mažylio, nenorėjo apie tai net galvoti. Ji pranešė gydytojams, kad tikrai gimdys ir kaip ją beatkalbinėjo, savo sprendimo nekeitė.

Būtent taip į pasaulį atėjo mažytė mergaitė. Adriana pagimdė be komplikacijų visiškai sveiką vaiką.

Pensininkė savo mažylę apsupo rūpesčiu ir dėmesiu. Mergaitė augo besidžiaugianti gyvenimu ir nė neįtarė, kad jos mama kažkuo skiriasi nuo kitų mamų.

Kol draugai iš darželio neėmė klausinėti apie močiutę, kuri ateina jos pasiimti. Ir tai visiškai nenuostabu, kodėl visi palaikė Adrianą močiute, juk dėl amžiaus ji turėjo daugybę raukšlių. Visi stebėjosi tokia pagyvenusia motina, tačiau mergaitei buvo visiškai vienodai.

Ji paprasčiausiai mylėjo savo mamą ir laikė ją geriausia, todėl augo kaip kiti vaikai ir nesijautė nuskriausta. Lygiai tokia pat nuostaba buvo ir mokykloje, kuri visi laikė Adrianą močiute. Bet kai mergaitės draugai pradėjo suprasti, kas yra jų draugė Iliesku, elgėsi supratingai.

Bet kuriuo atveju mergaitė niekada nesiskundė pašaipomis ir patyčiomis, susijusiomis su mamos amžiumi. Dar daugiau, daugelis klasiokų tėvų ir mokytojų netgi žavėjosi jos aktyvia gyvenimiška pozicija. Juk ji visada žinojo, kas vyksta mokykloje. O amžiaus skirtumas tarp tėvų visiškai nebuvo pastebimas.

Adriana sugebėjo tapti dukrai ne tik geriausia drauge, kuri ją visada palaikys ir supras, bet ir gera mama. 75 metų jai teko įsisavinti internetą ir kitus dalykus, o 80-ies ji lengvai galėjo palaikyti pokalbį su jaunąja karta. Žinoma, jai teko daug mokytis, tačiau kaip sako pati mama:

„Tai daro mane jaunesne, kartais aš taip susidomiu kai kuriais dalykais, kad visai pamirštu peržengusi 9 dešimtį“.

Nuo dukters gimimo praėjo jau 15 metų ir šiandien mergaitė tikra gražuolė. Ana sveikesnė už daugelį savo bendraamžių. Ji gyvybinga, aktyvi, be to, mergaitė labai panaši į jauną savo mamos versiją.

Žiūrint į foto supranti, kad tai tiesa. Būdama paauglė, dukra visiškai nesigėdija pagyvenusio amžiaus mamos ir vis taip pat daug laiko praleidžia su ja.

Juk ji supranta, kad artimesnio ir brangesnio žmogaus nėra visame pasaulyje. Savo ruožtu Adriana svajoja išvysti tą dieną, kai jos mažylė ištekės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page