Patarimai

7 produktai, kurių laikymo terminas beveik begalinis

  1. Distiliuotas baltasis actas.

Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda.

  1. Medus

Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę iš oro. Bet jei pašildytas medus uždarytas teisingai, drėgmė neįsigers. Ir tai tik padidins jo tinkamumo laiką. Manoma, kad seniausiam šio produkto indui 5500 metų.

  1. Tirpi kava.

Jei ji laikoma vakuuminėje pakuotėje, ji tarnaus jums be galo ilgai.

  1. Grynas klevų sirupas.

Granuliuotas cukrus, medus ir klevų sirupas pasižymi atsparumu mikroorganizmų augimui, įskaitant pelėsį. Todėl šio produkto tinkamumo terminas nesibaigs.

  1. Druska

Jūros druska, virtuvinė druska ar košerinė druska – visos jos bus tokios pat šviežios, kaip ir pirkimo dieną. Ne veltui druską naudoja kitų produktų konservavimui.

Bet jei į ją dedamas jodas, ją galima naudoti apie 5 metus. Todėl jei jūs matote užrašą „joduota druska“, žinokite, kad būtent šio produkto tinkamumo vartoti laikas ribotas.

  1. Sojos padažas.

Jame daug druskos, kas užkerta kelią bakterijų augimui. Nors jo tinkamumo terminas nesibaigs, su metais jis gali prarasti savo skonį. Geriau laikyti jį vėsioje vietoje.

  1. Cukrus

Cukrus negenda, todėl kad jo sudėtis apsaugo jį nuo bakterijų augimo. Tiesiog patalpinkite jį į hermetišką konteinerį, kad išvengtumėte drėgmės ir vabzdžių patekimo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page