Patarimai

Mano sodinukai visada tvirti ir šakningi, o tam padeda natūralus nuoviras

Sodinukų auginimas – ypatingai svarbus etapas ruošiantis sodo sezonui. Labai svarbu išauginti tvirtus ir šakningus sodinukus, kas leis surinkti gausų įvairių kultūrų derlių per sezoną.

Pasiekti puikių rezultatų auginant sodinukus galima natūraliomis priemonėmis, kurios veikia net geriau, nei brangios trąšos.

Cinamono antpilas

Pirmosios efektyvios priemonės sodinukams paruošimui ištirpinkite 1 valgomąjį šaukštą cinamono 1 l šilto vandens. Palikite tirpalą pastovėti 1-2 dienas ir perkoškite per smulkų sietą.

Cinamono antpilą naudokite sodinukų lapų purškimui. Toks paprastas apdorojimas padės apsaugoti sodinukus nuo įvairių ligų ir vabzdžių, o taip pat duos sodinukams maistingųjų medžiagų, būtinų normaliam augimui ir vystymuisi.

Cinamono antpilą būtina naudoti 1 kartą per 7-14 dienų, priklausomai nuo sodinukų būklės.

Bulvių nuoviras

Antrosios organinės priemonės sodinukams paruošimui 3-5 bulvių lupenas užpilkite 2 l vandens ir pavirinkite 15-20 min.

Perkoškite gautą nuovirą. Pilnai ataušus naudokite nuovirą sodinukų šaknų laistymui. Bulvių nuovire yra kalio, kalcio, fosforo, o taip pat didelis kiekis krakmolo, kuris padarys sodinukus stambius ir šakningus.

Naudokite bulvių nuovirą sodinukų laistymui 1 kartą per 7-10 dienų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page