Patarimai

Štai kodėl reikia išbarstyti druską tiesiai ant slenksčio

1. Apsauga nuo skruzdėlių

Jei norite atsikratyti įkyrių skruzdėlių ant langų, durų ir spintelėse, pabarstykite tose vietose druskos. Tai taip pat sumažins drėgmės lygį namuose.

  1. Vario, žalvario ir sidabro poliravimas

Šie metalai, jei jie nėra šveičiami, išblunka. Šveitimui jums prireiks druskos. Sumaišykite druską su obuolių actu ir šveiskite metalinius daiktus iki švytėjimo. Ši natūrali priemonė pašalins visas dėmes ir purvo liekanas.

  1. Nutekamųjų vamzdžių valymas

Truputį druskos ištirpinkite karštame vandenyje ir šiuo tirpalu kriauklės nutekėjimo angą. Druska ištirpins riebalų nuosėdas, užkemšančius nuotekas ir pašalins jų nemalonų kvapą.

  1. Langų valymas namuose ir automobilyje

Ištirpinkite 2 valgomuosius šaukštus druskos 3,5 litruose šilto vandens. Šiuo mišiniu galima plauti langus ir pašalinti atsparias dėmes. O geriausia, kad švaros efektas išliks ilgam.

  1. Odos jauninimas

Sumaišykite druską su levandos eteriniu aliejumi arba alyvuogių aliejumi. Šį mišinį užtepkite ant kūno. Palaukite porą minučių ir nuplaukite jį šiltu vandeniu. Druska pagreitins senos odos atsisluoksniavimą. Be to oda taps jauna ir sveikai atrodanti.

  1. Dantų skausmo gydymas

Jei jums skauda dantį arba yra žaizdelių burnoje, jums padės druska. Ištirpinkite truputį druskos šiltame vandenyje. Ji turi visiškai ištirpti. Paskalaukite burną šiuo tirpalu. Rezultatas bus netrukus.

  1. Dantų balinimas ir burnos ertmės priežiūra

Balinančiam mišiniui pasidaryti reikės dviejų lygių dalių sodos ir druskos. Sumaišykite ir naudokite bet kuriuo metu. Jis sugrąžins jūsų dantims natūralų blizgesį.

  1. Skalbimo rezultatų pagerinimas

Kad drabužiai nesusitrauktų po skalbimo, į skalbimo mašiną įdėkite šiek tiek druskos. Tai ypač naudinga, jei jūs džiovinate drabužius saulėje.

  1. Užuolaidų ir kilimų spalvos atgaivinimas

Jei norite grąžinti spalvą naktinėms užuolaidoms ir kilimams, jums prireiks druskos tirpalo. Jis suteiks gerą išvaizdą net po vieno karto. Skudurėlį įmerkite į koncentruotą druskos tirpalą. Po kurio laiko išimkite jį ir juo nuvalykite kilimą ir naktines užuolaidas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page