Patarimai

Niekada nedarykite to su savo vestuviniu žiedu, jei norite turėti laimingą ir ilgai trunkančią santuoką!

Visų pirma, jaunikio ir nuotakos žiedai turi būti vienodi. Kartais būna, kad nuotakos žiedas daromas storesnis už jaunikio žiedą.

Tai gali blogai paveikti šeimyninių santykių harmoniją.

Laikoma blogu ženklu duoti kam nors matuotis savo vestuvinį žiedą. To negalima daryti nei prieš vestuves, nei po jų.

Manoma, kad tokiu būdu atiduodama santuokos laimė, o mainais paimami skandalai ir nesusipratimai šeimyniniam gyvenime.

Jeigu jau nepavyksta išvengti žiedo pasimatavimo, tada reikia jį padėti ant kokio paviršiaus, bet neduoti iš rankų į rankas.

Šiais laikais galima pasirinkti kokius tik nori žiedus: paprastus arba papuoštus akmenimis ar piešiniais.

Vestuvinius žiedus geriausia rinktis paprastus, lygius. Laikoma, kad tų, kurie nešioja lygius žiedus, ir gyvenimas bus ramus ir geras.

Norite žiedų su ornamentais? Tada tegu jie būna iš lanksčių linijų – ir jūsų gyvenimas bus lankstus.

Jei kiekvienas žiedas pagamintas iš dviejų aukso rūšių – tai blogas ženklas. Sako, sutuoktiniai nebus sąžiningi vienas su kitu, gyvens dvigubą gyvenimą.

Pagal tradiciją žiedus perka jaunikis.

Prieš tai, kai žiedai pateks į jūsų namus, tris kartus pasakykite: „Ilgam ir laimingam gyvenimui. Amen!“

Neleiskite, kad jūsų žiedus mūvėtų kas nors kitas.

Sakoma, kad negalima žiedų nusimauti. Bet jei žiedas visą laiką bus ant jūsų piršto, tai gali netgi neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Žiedas blokuoja energijos tekėjimą, todėl nešioti jį reikia ne ilgiau, negu 4 valandas per parą.

Jei nutiktų taip, kad kažkuris sutuoktinis pamestų žiedą, reikia kuo greičiau padaryti tikslią jo kopiją, ne ilgiau, kaip per savaitę.

O jeigu jūs suradote kieno nors žiedą – tai ženklas, kuris lemia greitas vestuves, ar atsiradimą šeimoje kažko naujo. Bet rasto žiedo pas save laikyti ar dėvėti nereikėtų. Geriau perlydyti į kitą papuošalą.

Niekada nemėtykite žiedo! Supykęs vienas iš sutuoktinių gali mesti žiedą kitam į veidą, taip negalima daryti. Šis žiedas turi būti jūsų šeimos talismanas ir turi apsaugoti jus nuo nelaimių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page