Gyvūnai

Vyriškis pamatė, kad jo šuo nemiega naktimis, o žiūri į sieną: pasirodė, ne šiaip sau

29 metų Džordžas Mileris jautėsi labai vienišas, todėl iš prieglaudos pasiėmė šunį. Šuo greitai adaptavosi namuose, tačiau kameros įrašai parodė, kad naktimis jo naujasis augintinis visiškai nemiega. Šuo tupėjo priešais sieną ir žiūrėjo į vieną tašką, po truputį artindamasis prie sienos.

Džordžas pasiėmė šunį iš prieglaudos, todėl įrengė kamerą, kad suprastų, kaip gyvūnas adaptuojasi. Šuo greitai priprato prie namų, todėl, jei ne įrašas, šeimininkas nebūtų pastebėjęs jokių keistumų. Krosbis, taip šeimininkas pavadino šunį, pasirodė geras ir žaismingas, tačiau taip jis elgėsi dieną, o sutemus jis tiesiog žiūrėdavo į sieną, nė minutei nenuleisdamas akių.

Šeimininkas nusprendė, kad geriau nuvesti gyvūną atgal į prieglaudą, tačiau prieš ryždamasis tokiam žingsniui, nusprendė patikrinti sieną, kad sužinotų, kad patraukė šuns dėmesį.

Prie sienos namo šeimininkas išgirdo krebždesį. Išlaužęs gipskartonį, tarp lentelių jis pamatė kačiuką, visai mažytį. Kaip gyvūnas ten pateko, namo šeimininkas taip ir nesuprato.

Pasirodė, kad Krosbis nesielgė keistai, jis pergyveno dėl kačiuko likimo, tačiau nežinojo, kaip tai
paaiškinti žmogui.

Džordžas pasiliko kačiuką sau, dabar jam nėra kada liūdėti ir jaustis vienišam, jis turi du puikius augintinius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page