Laisvalaikis

“Ožiaragiai, išsiplaukite puodelį iškart!” Ką sunkiausia kęsti buityje su skirtingais Zodiako ženklais?

 1. Avinas

Avinas – nepriekabus zodiako ženklas.  Jis pamiršta kasdien keisti patalynę ir valyti dulkes po mikrobange. Bet sunkiausia buityje jam – susitelkti ties kažkuo vienu. Dabar šis ženklas taiso kraną, o po minutės jau plauna kriauklę.

 1. Jautis

Konservatyvus Jautis mėgsta, kai viskas randasi savo vietose. Todėl jei jūs dievinate perstatymus, vargu ar jums pavyks susigyventi su Jaučiu.

 1. Dvyniai

Dvyniai absoliučiai nejaučia įtampos buityje. Šis ženklas moka skaniai gaminti ir tvarkytis. Bet būna sunkus periodas, kai ateina tinginys. Čia jau reikia perkęsti.

 1. Vėžys.

Bendraujantys Vėžiai labai mėgsta pakabėti ant telefono. Jei paskambins kažkas artimas, tai ilgam. Ar jūs pasiruošę visa tai išklausyti?

 1. Liūtas.

Liūtai ne itin darbštūs, bet jie būtinai papriekaištaus tam, kas blogai sutvarkė. Tokia kritika tikrai labai erzina.

 1. Mergelė.

Mergelės labai mėgsta naujoves, todėl tempia namo visokias smulkmenas. Atsikratyti niekniekių paskui būna labai sunku, kadangi gaila išmesti. Laikas tai baigti, o tai greitai nebus kur dėti.

 1. Svarstyklės.

Jei jūsų buto kaimynas ar kaimynė Svarstyklės, tai būkite pasiruošę patys nešti šiukšles. Jie to negali pakęsti.

 1. Skorpionas

Skorpionai buityje stengiasi išreikšti savo lyderio savybes. Jie mėgsta, kad tvarkytųsi kas nors kitas, o jie tik tikrintų darbą. Tuo metu jie renkasi pasėdėti telefone. O tai labai erzina aplinkinius!

 1. Šaulys.

Sako, kad Šauliai – kūrybingos asmenybės, todėl jų kambaryje bus betvarkė. Vietoj namų jaukumo jie renkasi pasivaikščiojimus.

 1. Ožiaragis.

Didesnę savo laiko dalį Ožiaragiai praleidžia darbinėje aplinkoje. Todėl aplink juos susikaupia ištisas puodelių susirinkimas. Galbūt reikia išsiplauti iškart?

 1. Vandenis

Vandeniai švaruoliai. Jie tvarkosi iki tol, kol viskas blizgės. Šis perfekcionizmas irgi gali erzinti.

 1. Žuvys.

Buityje su Žuvimis lengva. Bet yra vienas „bet“. Jei jums ryte reikės patekti į vonios kambarį, tai bus sunki užduotis. Žuvys labai mėgsta vandens procedūras, todėl kartais užsisėdi ten ilgai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page