Laisvalaikis

Trys paslaptys moterų, kurias vyrai nešioja ant rankų

PASLAPTIS NR. 1  – TEISINGA TRANSLIACIJA

„Nupieškime“ pirmiausia idealios, daugumos vyrų akimis žiūrint, merginos portretą. Ji gali būti grožio deivė, „Mis Pasaulis“ nugalėtoja, sėkminga specialiste, sėkminga verslininke, protinga, įdomi pašnekovė su aukštu IQ, kūrybinga asmenybe ir tuo pačiu dar ir gera šeimininke, bet…kas, jei su visomis šiomis savybėmis mergina bus niūri, nesišypsos ir bus viskuo nepatenkinta? Kas, jei ji skųsis gyvenimu ir dėl bet kokios nereikšmingos priežasties priekaištaus vyrui? Greičiausiai, bet koks adekvatus vyras anksčiau ar vėliau pabėgs nuo jos.

PASLAPTIS NR. 2 – VYRO REIKŠMINGUMO KILSTELĖJIMAS

Kokių dar savybių, nematomų plika akimi, turi moterys, kurias vyrai nešioja ant rankų, ar tai būtų jos vaikinas, ar vyras po 20-ies metų? Ši moteris pripildo vyrą jėgų ir pakelia jo reikšmingumo lygį. Ji tai daro nepastebimai, bet nuolatos, diena po dienos, metai iš metų.

Pažymi visus savo vyro privalumus, laimėjimus ir pergales, neakcentuoja nepasisekimų, niekada neaptarinėja jo iš negatyvios pusės su draugėmis. Bet kokiuose konfliktuose ji nematomai pereina į jo pusę ir pati niekada nepradeda kovoti su juo.

PASLAPTIS NR. 3  – ASMENINĖ ENERGETINĖ ERDVĖ 

Kiekvienas žmogus turi savo energetinę erdvę, savo reikalus, pomėgius, polinkius, įpročius. Kai vyras ir moteris pradeda gyventi kartu, jų erdvės susiliečia ir su laiku vis labiau susijungia. Ir labai paplitusi klaida, kurią daro daug moterų – jos sąmoningai ar nesąmoningai stengiasi visiškai užvaldyti vyro erdvę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page