Patarimai

Kaip piniginėje laikyti pinigus, kad ten jų daugėtų?

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir norime pasidalinti.

Einšteino paklausė, kodėl prie jo durų prikalta pasaga, juk jis netiki prietarais. ,,Reikalas tas, kad prietarai išsipildo nepriklausomai nuo to, tikiu jais ar ne“.

Yra tokių triukų, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais ir noriu pasidalinti. Tai galioja tik gryniesiems, todėl, kad kortelėje esantys pinigai turi kitokią apyvartą.

Pirma taisyklė. Gavote pinigus – visą sumą neškite namo. Nešvaistykite jų pakeliui. Jeigu planuojate pirkinį, pasiimkite iš namų reikiamą sumą arba naudokitės kortele. Nauji pinigai turi pernakvoti namuose su jūsų turimais pinigais ten, kur juos įprastai saugojate.

Antroji taisyklė. Pinigai piniginėje turi būti sudėti veidu į jus nominalo mažėjimo tvarka taip, kad atidarius piniginę, stambesni būtų arčiau kūno ir veidu į jus. Nedėkite  kupiūrų aukštyn kojom. Juk jums nemalonu būti žemyn galva. Tai ir jiems nemalonu.

Prieš porą metų, kai sužinojau šią taisyklę, sudėjau visas kupiūras veidu į save. Pagal savo supratimą ir… pinigai visai dingo! Už senai atliktus projektus kažkodėl nebuvo mokama, visi skolininkai kažkur išsislapstė. Perdėliojau ir, kas nuostabu, visi iškart surado pinigų grąžinti man skolas.

Kiekvienas žmogus turi savo laimingą pinigą.

Paskutiniai du kupiūros numerio skaičiai turi sutapti su jūsų gimimo datos paskutiniais dviem skaičiais. Jei sutampa trys – dar geriau. O keturi – idealu. Bet surasti tokią nelengva. Tokia kupiūra  – jūsų neįkainojamas talismanas. Ji neišleidžiama ir niekam neduodama. Bet yra sąlyga. Ji turi  pati jus susirasti. Keistis su draugais ir ieškoti specialiai (jeigu jūs kasininkas) – negalima!

Štai pas mane atėjo kitą dieną, ir iškart su trimis skaičiais. O pas mano draugę atėjo beveik po metų ir tik su dviem skaičiais.

Ir  paskutinė taisyklė. Pinigų negalima laikyti pakuose su nelyginiu kupiūrų skaičiumi. Jie susipyks ir išeis. Kiekviena kupiūra turi turėti  porą. Po 50 irgi negalima. ,,Penkios dešimtys – nepriteklius“. Tai žinojo mūsų senoliai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page