Gyvūnai

3 išgelbėti draugai nesiskiria jau 15 metų, jie visada kartu

Liūtų, tigrų ir lokių paplitimo arealai yra skirtingi ir laukinėje gamtoje jie niekada negalėt gyventi vienoje teritorijoje. O ši trijulė jau 15 metų ne tik sugyvena petys petin, jie tapo geriausiais draugais.

Afrikos liūtą, vardu Leo, Bengalijos tigrą, kurį vadina Šerchanu ir amerikinį juodąjį lokį Balu vienija ne tik nelengva praeitis, bet ir laiminga dabartis, kur jie gyvena viename Džordžijos draustinyje.

Visus 3 gyvūnus rado prieš 15 metų vieno privataus namo rūsyje, kuris priklausė brakonieriams.

Sunkiose sąlygose ir be reikiamos priežiūros jie tapo atrama ir palaikymu vienas kitam, nors kitomis sąlygomis šansų susidraugauti šie gyvūnai neturėtų.

Nors radus šią trijulę, jie buvo dar pakankamai maži, traumos neleido gyvūnų gynėjams grąžinti juos į laukinę gamtą. Draustinis tapo naujais namais visiems trims.

Net mėgaudamiesi nerūpestingu gyvenimu draustinyje gyvūnai prisimena, koks svarbus buvo palaikymas sunkiomis minutėmis, todėl ir draugystė per pastaruosius 15 metų tik stiprėjo.

Jie gyveno kartu ankštame ir gyvūnams nepritaikytame rūsyje, dabar turi erdvius namus, tačiau vis dar laikosi kartu, juk ši draugystė suteikia jiems jėgų.

Pagalba ir palaikymas vienas kitam leido jiems pergyventi blogas dienas, bet jie jos nepamiršo ir džiaugsmo dienomis, išsaugoję santykius, kurie jiems tokie svarbūs.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page