Sveikata ir grožis

Tai neįtikėtina! Atsikratome slogos per 5 minutes be vaistų !

Sloga – nuolatinis šaltojo metų laiko palydovas. Kaip padėti sau peršalimų sezonu greitai ir be vaistų? Skaitykite mūsų straipsnyje!

Nedaug atsirastų žmonių, kurie laiko slogą rimta liga, bet ji nuodija gyvenimą praktiškai visiems.  Padėti organizmui susidoroti su negalavimu, aktyvuoti vidines jėgas kovai su sloga galima specialių veido taškų masažu.

1 taškas.

Pratęsus antakių liniją, šis taškas bus sankirtoje su tarpuakio linija.

2 taškas.

Šie simetriški taškai išdėstyti abejose veido pusėse. Vos pastebimi įdubimai už dviejų centimetrų nuo išorinio antakio taško. Juos reikėtų spausti vienu metu.

3 taškas.

Du simetriški taškai prie nosies pagrindo, prie akiduobių kraštų. Masažuoti tuo pačiu metu.

4 taškas.

Simetriški taškai pusė centimetro nuo nosies sparnų.

Kaip spausti?

Nurodytus taškus reikia masažuoti pirštų galiukais vieną minutę. Spausti stipriai, bet ne iki skausmo pojūčio. Neturi reikšmės, pagal laikrodžio rodyklę ar prieš. Svarbu, kad būtų spaudimo jausmas į tašką.

Kaip tai veikia?

Svarbiausia – teisingas kraujo priplūdimas!

  • Daktare Liu, kaip galima, kažkur paspaudus, paveikti ligą?
  • Kinų medicina mano, kad svarbiausia – tai teisingas kraujo priplūdimas į raumenis ir audinius. Jei kažkur organizme vyksta kraujo užsistovėjimas, tai toje vietoje gali prasidėti liga. Ir atvirkščiai – užtikrinus teisingą kraujotaką, organizmas gali pats išgydyti ligą. Todėl pagrindinių taškų masažavimas padeda atstatyti savijautą.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page