Idomybes

Puiki britės močiutės figūra. Kai Džoan pasako naujiems pažįstamiems, kiek jai metų, jie ja netiki

Kai Džoan pasako naujiems pažįstamiems, kiek jai metų, jie ja netiki. O kai žmonės pripranta prie šio fakto, drąsiai vadina ją vardo ir kviečia į barą. Pasak mūsų šiandieninės herojės, ji visada atrodė jaunai.

„Aš neatrodau, nekalbu ir nesielgiu, lyg man 91. Aš nežinau, kaip elgtis 91 metų.

Aš tiesiog elgiuosi taip pat, kaip ir 21. Todėl į pliažą aš rengiuosi ne uždarus maudymosi kostiumėlius, o bikini. O kodėl gi ne?“ – pasisakė moteris.

2002 metais Džoan su savo velioniu vyru iš gimtosios Britanijos persikėlė į Ispaniją. Dabar ši prabangi močiutė labai aktyviai gyvena Kosta Kalidoje kartu su savo 84-erių vaikinu. Nepaisant žiniasklaidos ir aplinkinių įtarinėjimų, moteris tikina, kad niekada nesilaikė dietų. Ji tiesiog stengėsi nepriaugti svorio.

Ričmond-Vudhaus iki šiol mėgsta riebią anglišką virtuvę, periodiškai lepinasi sočiais mėsos pyragais ir alumi su užkandžiais. Kas liečia kosmetikos procedūras, ji jomis irgi nepiktnaudžiauja.

Džoan prisiekia, kad nesinaudojo plastikos chirurgo paslaugomis. Dar daugiau, moteris visą gyvenimą naudoją vieną ir tą patį kremą iš prekybos centro.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page