Idomybes

Mergina paaukojo mylimam vaikinui inkstą, o jis netikėtai „atsidėkojo“ savaip

Kolin vaikinas papasakojo jai, kad sunkiai serga, per vieną pirmųjų pasimatymų. Jo inkstai beveik nebedirbo ir vaikinas buvo priklausomas nuo dializės aparato. Mergina ryžosi operacijai, kad jį išgelbėtų – tačiau padėka sužeidė jos pačios širdį.

Pačioje santykių pradžioje Kolin vaikinas ją perspėjo: jis sunkiai serga, yra prie mirties. Nuo 17 metų jaunuolis kovojo su inkstų liga ir dabar jie iš lėto nustoja veikę, dirbdami vos 5% normalaus galingumo.

Dializės aparatas palaikė funkcionavimą, o kai nustos susidoroti ir jis? Kas tada? Mergina nebuvo pasiruošusi netekti savo laimės, kurią ką tik atrado. Kolin pagalvojo, kad jei ji turės šansą padėti mylimajam, ji tai padarys.

Tyrimai parodė: mergina gali tapti vaikino donore, organai suderinami. Ji pasiūlė savo inkstą ir jis sutiko.

Abi operacijos pavyko sėkmingai, donoro inkstas prigijo ir vaikinas taisėsi septynmyliais žingsniais. Kolin irgi gerai pakėlė intervenciją. Žinoma, jai dabar reikėjo būti labai atsargiai: laikytis dienos režimo ir dietos, vengti perkrovų. Tačiau, esant normaliam gyvenimui – jei nenutiks avarija ar sunki liga – galima gyventi ir su vienu inkstu.

Tačiau tai nereiškia, kad donoro inkstas – toks jau lengvas dalykas. Pirma, tai rimta ir rizikinga operacija.

Antra, jei visgi ištiks trauma, avarija ar liga, dėl kurios vienintelis inkstas nustos funkcionuoti taip kaip reikia, Kolin gyvybei iškils rimta grėsmė. Taigi, iš jos pusės tai buvo rimta auka, tas pats, lyg atiduoti gabalėlį savo gyvenimo. Tačiau jos vaikinas, panašu, nesijautė skolingas.

Praėjo vos pusmetis ir jis su draugais išmovė švęsti bernvakario į Las Vegasą. Kolin lengva širdimi jį išleido – ji pasitikėjo savo vaikinu. O ir nebuvo kada pavydėti – mergina ruošėsi egzaminams.

Po mėnesio vaikinas stovėjo prie jos slenksčio su ašaromis ir atsiprašymais. Jis prisipažino, kad Vegase buvo jai neištikimas ir maldavo atleisti. Ir ji atleido – juk mylėjo jį. Tačiau tai buvo ne paskutinis kartas.

Dar po 3 mėnesių vaikinas metė ją parašęs sms. Jis parašė, kad palieka ją, tačiau „jeigu mums lemta būti kartu, Viešpats galų gale suves mus.“

Jis parašė Kolin, kad ji paaukojo jam inkstą, „tiesiog kad gerai atrodytų jo akyse“. O paskui užblokavo ją visuose socialiniuose tinkluose. Tai buvo prieš 6 metus ir nuo tada mergina spėjo užsigydyti sudaužytą širdį.

Bet kai jos klausia „kaip jus paliko“, ji turi ką papasakoti apie žmogišką išdavystę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page