Idomybes

Jei sumažėjo pinigų, gali būti, kad jūs atsipirkote nuo bėdos

Jei jūs praradote kažką materialaus, nepriimkite to kaip pasaulio pabaigos. Pabandykite pažvelgti į situaciją iš kitos pusės… Nereikia pernelyg nusiminti, jei jūs kažką praradote. Arba iš jūsų kažką pavogė.

Arba patyrėte nuostolių ir tai tęsiasi. Galbūt tai atpirkimas, mokestis už gerovę, sveikatą, už artimo žmogaus gyvybę. Jei žinotumėte, už ką sumokėjote, šokinėtumėte iš džiaugsmo ir sakytumėte, kad pigiai atsipirkote.

Teisingas išsireiškimas – lengvai atsipirkote, kitaip ir nepasakysi. Viena moteris susirgo sunkia liga. Gydytojai ją išgydė, nors šansų buvo mažai, o gydymas buvo ilgas ir skausmingas. Tuo pačiu ligos metu finansiniai reikalai nusmuko, keistu būdu susvyravo ir vyro gerovė. Jo darbe pakankamai juntamai sumažino atlyginimą. Ir pinigų šeimoje smarkiai sumažėjo, nei anksčiau.

Moteris labai liūdėjo dėl to. Ji įprato važinėti į gerus kurortus, pirkti gražius drabužius… O visi pinigai išėjo gydymui, reabilitacijai, o dabar dar ir pajamos sumažėjo.

Tačiau pinigai – tai irgi energija. O gydymo procesas reikalauja labai labai daug energijos. Mes juk leidžiame ne tik pinigus, mes dedame pastangas ir eikvojame savo resursus. Ir savo, ir artimųjų… Galima sakyti, kad energija išėjo baisios ligos atsikratymui. Ir jos pakako! Reikia džiaugtis ir mėgautis gyvenimu.

O kurortai ir gražūs drabužiai reikalingi gyviesiems, bet juk? Paskui uždirbsime, paskui viskas susitvarkys, kai sustiprės sveikata! Galiausiai taip ir nutiko. Sveikata grįžo, stebuklas įvyko. Ir finansiniai reikalai palaipsniui susitvarkė.

Kita moteris susapnavo sapną: tamsiame kambaryje už stalo sėdėjo vyriškis. Ji priėjo prie vyriškio ir atidavė visus savo auksinius papuošalus, visus! Ir kažkodėl pasakė: „Tik neliesk mano sūnaus!” Keistas ir siaubingas sapnas. Bet ji tą sapną prisiminė tik kitą dieną, kai patiklus paauglys sūnus iš gerumo įleido į butą vyriškį. Esą, reikėjo paskambinti, tada dar nebuvo mobiliųjų telefonų, tik laidiniai.

Ir tas vyriškis pavogė iš dėžutės visus auksinius papuošalus… Mama nebarė sūnaus, ji puikiai prisiminė savo sapną. Ir tik klausė berniuko, ar tas vagis nepadarė jam nieko blogo? Ne! Laimei, viskas baigėsi gerai. Sapnas viską paaiškino. Iš anksto paaiškino, įsidėmėkite. Auksiniais papuošalais buvo išpirkta vaiko gyvybė.

Kas žino, kokia nelaimė grėsė? Ne visada sapnuojasi pranašiški sapnai, ne visada mes žinome, kokia liga atslenka ir kuo mums gresia viena ar kita situacija.

Mes einame per gyvenimą gana taikiai. Ir neypatingai susimąstome apie visokius siaubus. Tačiau pasąmonė būdrauja visada! Vidinė mūsų apsauga dirba savo darbą. Ir atnašauja aukas, viską apmoka ir atsiperka nuo nelaimių – sumoka įmoką, taip sakant. Mes galime niekada nesužinoti, kodėl kažką pametėme ar kodėl sumažėjo pinigų. Laikinai, taip. Bet jei mes žinotume, ko atsipirkome… Viskas sutverta išmintingai ir teisingai.

Teisingai sako: „Ačiū, kad paėmėte pinigais“. Pinigus mes būtinai uždirbsime paskui. Ir nusipirksime, jei reikės, naujų papuošalų. Yra kai kas svarbiau, taip?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page