Sveikata ir grožis

Šnypščioji priemonė rankoms sugrąžins joms jaunystę net esant 60-ies metų

Reikes:

  • 2 valgomieji šaukštai druskos (geriau jūros)
  • 2 valgomieji šaukštai sodos
  • 3 valgomieji šaukštai putų veidui ( arba prausimosi gelio)

Jeigu naudojate jūros druską, prieš tai ją reikia susmulkinti kavamalėje.  Sumaišykite ją su soda ir pridėkite putas ar prausimosi gelį. Išmaišykite iki grietinės konsistencijos ( verta tam sugaišti ne mažiau minutės).

Kai masė bus paruošta, užtepkite ją ant rankų, judėdamos nuo pirštų galiukų ir pat alkūnių. Lengvais masažiniais judesiais tepkite sodos masę, ypatingą dėmesį skirdamos kutikulei.

Ji labai greitai suminkštėja ir jums nebus sunku nuimti plėvelę net nagų pagalba. Skysta masė vis labiau stings ir įsigers, bet nesustokite. Trinkite rankas iš visų pusių 10 min, o paskui nuplaukite šiltu vandeniu. Rezultatas jus maloniai nustebins!

  • Ploni plaukeliai ant rankų nuo šios priemonės po 3-4 karto išretės ir nustos augti.
  • Oda išbals jau po pirmo karto, pigmentinės dėmės ir strazdanos su laiku pašviesės ar išvis dings.
  • Nuospaudos ant delnų ( net jei yra nuospaudos nuo vestuvinio žiedo ar po darbo sode) suminkštės ir pasišalins.
  • Oda taps minkšta ir švelni jau po pirmo karto, juk sodos kaukė su druska – idealus šveitiklis.
  • Apie skausmingą kutikulės kirpimą galima pamiršti visam laikui.

Kartoti šią procedūrą galima ne daugiau 1 karto per savaitę. Kaip matote, tai labai stipri priemonė ir naudoti ją reikia su atsargumu. Neverta smarkiai trinti rankų ir leisti atsirasti įbrėžimams, o toms, kurių oda sausa, rekomenduojame įpilti šaukštelį alyvuogių ar kitokio aliejaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page