Idomybes

Vaikinas išsiskyrė su mergina, pamatęs ją be makiažo

Instagram tinklaraštyje pasirodė Barbaros istorija. Ji nuolat gėdijosi savo išvaizdos trūkumų ir visais būdais bandė juos užmaskuoti, naudodama daug kosmetikos priemonių.

Mergina pradėjo dalinti grožio patarimus savo tinklaraštyje. Jos puslapį stebi daugiau nei 300 tūkstančių naudotojų. Miela Barbaros išvaizda patiko Edvardui, kuris apsilankė jos puslapyje.

Ryžtingas vaikinas parašė jai ir tarp jų iškart užsimezgė susirašinėjimas. Draugystė peraugo į kai ką daugiau. Po malonių susitikimų ji persikėlė pas Edvardą. Barbara keldavosi anksčiau, kad pasidažytų, Edvardas neturėjo išvysti jos be makiažo. Jis buvo ne prieš, kad ji visada atrodytų gražiai. Tačiau su laiku mergina priėjo išvados, kad daugiau nebenori slėpti savo realios išvaizdos.

Ir Barbara pasakė draugei, kad tarp jų didelė meilė, o makiažas neturi reikšmės. Draugė ją palaikė ir patarė Barbarai pasirodyti Edvardui be kosmetikos. Tačiau pamatęs realią išvaizdą, jis ėmė tolti nuo jos.

Barbara pastebėjo, kad Edvardas ėmė megzti pažintis su kitomis merginomis ir kartą sutiko jį gatvėje su brunete.

Barbara palaikė ją gražia, tačiau ji žinojo apie visus makiažo stebuklus. Jaunuolis rinkosi merginą, domėdamasis tik išvaizda, tačiau ne vidumi.

Barbara be gailesčio metė vaikiną ir savo tinklaraštyje patalpino nuoširdų video.

Jame ji pasirodė be gramo kosmetikos, taip ji nusprendė parodyti kitiems, kad reikia save mylėti tokias, kokios esame. Negalima leisti kitiems žmonėms diktuoti, kaip jums reikia atrodyti.

O jūs priimate save tokias, kokios esate?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page