Idomybes

Dvynės medicinos seselės padėjo gimti dvynėms mergaitėms: foto

Vaikai gimė anksčiau laiko – 32 savaičių, dabar jos randasi intensyvios terapijos skyriuje.

Tori Hovard ir Tara Drinkard padėjo ateiti į pasaulį dvynėms mergaitėms.

Amerikietės medicinos seserys – dvynės  Tori Hovard ir jos sesuo Tara Drinkard, dirbančios Pjemonto regioniniame medicinos centre Džordžijos valstijoje (JAV) padėjo ateiti į pasaulį dvynėms mergaitėms Adison ir Emai Viljams.

Hovard – intensyviosios terapijos skyriaus medicinos sesuo,o Drinkard – akušerė. Pasak seserų, apie tai, kad joms teks dirbti viename kambaryje, jos sužinojo likus kelioms minutėms iki vaikų gimimo.

„Kiekvieno cezario pjūvio metu dalyvauja intensyviosios terapijos skyriaus medicinos sesuo,- pasakoja Hovard. – Aš buvau truputį susijaudinusi, bet man net neatėjo į galvą, kad ir mes seserys dvynės, ir jos taip pat“.

Brananas ir Rebeka Viljamsai, naujagimių mažylių tėvai, tvirtina, kad džiaugėsi, sužinoję apie tai.

Vaikai gimė anksčiau laiko – 32 savaitę (aštunto mėnesio pradžia). Dabar jos randasi intensyvios terapijos skyriuje. Planuojama, kad dvynes išleis namo spalio 17 dieną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page