Gyvūnai

Moteris iš miško parsinešė mažą kačiuką, o po metų pasirodė, kad ji gyvena su pavojingu žvėrimi

Pagyvenusi moteris iš nedidelio miestelio vieną dieną išėjo pasivaikščioti į mišką ir iš ten pensininkė grįžo jau ne viena. Rankose ji laikė mažą kačiuką, kuris smarkiai sušalo ir buvo alkanas.

Moteris rūpinosi kačiuku, maitino jį ir netrukus mažylis pasijuto geriau. Kačiukas augo labai greitai ir jau po metų buvo stambesnis už bet kurią naminę katę. Ir tik sūnui atvykus į svečius, jam kilo abejonių, kad tai naminis katinėlis.

Netrukus jie kreipėsi į artimiausią veterinarijos kliniką ir paaiškėjo, kad tai pavojingas plėšrus žvėris. Tai buvo manulas, kurio, kai mano specialistai, neįmanoma prijaukinti – nors senutei tai pavyko.

Dabar katinėlio šeimininkė kreipėsi į atitinkamas tarnybas, kad išspręstų klausimą, ką daryti su katinu toliau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page