Idomybes

Vaikas, gimęs su puria žila galva, užkariauja aplinkinių širdis

Šiuolaikinės technologijos daro stebuklus: šiandien nėščia motina gali pamatyti trimatį savo vaiko atvaizdą dar iki gimimo, nustatyti jo lytį ir išvaizdą. Tačiau gydytojai kol kas neišmoko nustatyti vaiko akių spalvos ir to, kiek pas jį bus plaukų.

Todėl mažylis Bence, gimęs Sekešfehervaro mieste (Vengrija), labai nustebino ir daktarus, ir tėvus. Pas naujagimį buvo tankūs plaukai – ir dar žili!

Tai jau trečias vaikas šeimoje, ir tėvai nesuprato, kodėl jiems gimė Bendžaminas Batonas. Gydytojai atliko tyrimų seriją, kad nustatytų priežastį. Tačiau Bence pasirodė sveikas 5 kg naujagimis be jokių sutrikimų.

Po ilgų tyrinėjimų gydytojai atmetė albinizmą – genetinį sutrikimą, kuriam esant oda, plaukai ar akys netenka spalvos.

Tarp kitų galimų priežasčių buvo įvardijamas stresas ar nerimas, perduotas motinos nėštumo metu, tačiau ir jos nepasitvirtino. Gydytojų žodžiais, balti naujagimių plaukai nulemti genetiškai. Dažniausiai tai lemia vitamino B12 deficitas ar net plaukų ląstelių mutacija.

Tačiau Bence visiškai sveikas ir sužavėjo gimdymo namus, kur seselės praminė jį „Žaviuoju Princu“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page