Idomybes

„Negalėjau pasielgti kitaip“: medicinos slaugytoja paaukojo svetimam berniukui dalį savo kepenų

Breidenas Outenas – 8-metis moksleivis iš JAV. Jis buvo absoliučiai sveikas ir aktyvus vaikas, niekuo nesiskyrė nuo bendraamžių, mokėsi, sportavo, žaidė su draugais, kol vieną dieną nepajuto negalavimo.

Breideno tėvai ėmė pergyventi ir nuvežė sūnų į Milvokio ligoninę. Po ilgų tyrimų paaiškėjo, kad berniuko organizme yra agresyvus virusas, kuris tiesiog naikina kepenų ląsteles.

Daktarai neslėpė nuo tėvų viso ligos rimtumo ir patarė kuo greičiau ieškoti kepenų donoro, juk tik taip galima grąžinti vaikui normalų gyvenimą.

„Kai mes pirmąkart išgirdome apie persodinimą, abu netekome žado. Mes nė pagalvoti negalėjome, kaip tai rimta“, – pasidalijo Breideno mama Rut.

Su kiekviena diena Breidenui darėsi vis blogiau, o donoro rasti taip ir nepavyko. Pamačiusi, kaip pergyvena ir kankinasi berniuko tėvai, medicinos sesuo iš intensyviosios terapijos skyriaus, vardu Kami Lorens, pasiūlė savo kandidatūrą. Ji labai nuoširdžiai norėjo padėti šiai šeimai ir jų vaikui.

Laimei, Kami 100% tiko Breidenui kaip donorė. Dalis jos kepenų buvo persodinta vaikui ir jis netrukus ėmė taisytis. „Nėra žodžių, išreiškiančių mūsų dėkingumą jai! Ji – pasiaukojantis žmogus, nepabūgęs skausmo, kad išgelbėtų gyvybę mūsų vaikui! Dabar Kami – mūsų draugiškos šeimos narė“,- pasakė berniuko tėvas Džeimsas Outenas.

Breidenas ir Kami praleido ligoninėje dar kelias savaites, o paskui išvyko namo. Berniuko tėvai buvo beprotiškai dėkingi medicinos seselei už tai, kad ji išgelbėjo jų vaiką, ir pakvietė ją į šeimyninę fotosesiją.

Breidenas jau gįžo į mokyklą, jis visiškai sveikas, jaučiasi gerai ir gyvena įprastą moksleivio gyvenimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page