Idomybes

Žmona nuteikinėja dukrą prieš mane dėl to, kad aš įsimylėjau kitą moterį

Man prireikė 21 metų, kad suprasčiau vedęs ne tą moterį. Su pirmąja žmona mes susipažinome dar mokykloje. Iš pradžių paprasčiausiai draugavome, paskui ėmėme susitikinėti.

Nepasakyčiau, kad tarp mūsų buvo didelė meilė, tiesiog simpatija ir tarpusavio pagarba. Eglė geras žmogus, gera motina, tačiau kaip moteris ji man niekada nepatiko.

Santuokoje mums gimė dukra, ji ir laikė mane šeimoje. Nesinorėjo, kad vaikas augtų be tėvo, planavau duoti jai viską, kas geriausia. Dukra jau ėjo į mokyklą, tačiau santykiai su žmona toliau ritosi į duobę.

Vienoje komandiruotėje susipažinau su Martyna. Susitikome darbo konferencijoje ir iškart patikome vienas kitam. Be abipusės simpatijos, mus vienijo bendri interesai, pomėgiai. Tada iškart sąžiningai prisipažinau, kad esu vedęs.

Grįžęs namo negalėjau išmesti Martynos iš galvos. Norėjosi vėl susitikti, pasikalbėti, pamatyti jos šypseną. Nesusilaikiau, surinkau jos numerį ir taip užsimezgė mūsų santykiai.

Įsimylėjau lyg berniukas. Pirmąkart gyvenime sutikau moterį, kuri kėlė manyje emocijų ir jausmų audrą. Su Egle to nejaučiau net santykių pradžioje.

Iš pradžių mes paprasčiausiai susitikinėjome. Namie sakiau, kad pas mane darbo kelionės. Ar žmona tikėjo? Nežinau. Tačiau jokių skandalų dėl to nekėlė.

Praėjus trims tokio gyvenimo metams mums su Martyna gimė dukra. Žinoma, aš nesugebėjau išeiti iš šeimos. Tačiau antros moters atsisakyti irgi negalėjau.

Metai ėjo, vaikai augo. Supratau, kad Martynos tokie santykiai netenkina ir anksčiau ar vėliau ji panorės viską kardinaliai pakeisti. Ir šis momentas atėjo.

Martyna pastatė mane prieš faktą: arba aš skiriuosi ir mes kartu, arba daugiau niekada nebepasimatysime. Jos argumentas, kad mano santuokinė dukra jau suaugusi ir nėra prasmės slėpti mūsų santykių.

Per visus 20 metų Eglė niekur nedirbo. Mano pinigų užteko su kaupu, tačiau dabar viskas pasikeitė. Pasirodė, kad ji nesugeba tvarkytis ne tik su pinigais, bet ir su mano jai palikta nuosavybe.

Kai jai atėjo įspėjimas apie elektros atjungimą dėl skolos, ji pirmiausia paskambino man. Ji taip priprato būti ištekėjusi, stovėti už mano nugaros, kad nesugebėjo tvarkytis su mano jai skiriamais pinigais.

– Man neužtenka tavo skirtų pinigų,- pareiškė buvusi žmona. – Tu privalai išlaikyti ne tik dukrą, bet ir mane! Manai, jei tu išėjai, tai gali išbraukti mane iš savo gyvenimo?

Eglė perėjo prie šantažo. Vienintelė jos poveikio priemonė buvo Medeina. Po skyrybų dukra palaikė motiną. Supratau, kad buvusi žmona nuteikinėja ją prieš mane, bando sukelti gailestį, vaidindama auką.

– Galiu padaryti taip, kad Medeina su tavimi nė nesikalbės! Gali prarasti ją visam laikui. Tėtušis svetimautojas – štai kas tu! – nepasidavė žmona, terorizuodama mane savo skambučiais.

Taip aš patekau į situaciją, iš kurios nematau išeities. Iš vienos pusės, nenoriu būti pririštas buvusios pavadėliu, tačiau ir vaiko prarasti nenoriu.

Juk Eglė ir taip jau pagadino mūsų santykius. Iš kitos pusės, pervedinėti tokias sumas neteisinga Martynos atžvilgiu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page