Idomybes

5 dalykai, kuriuos nustojau daryti dėl kitų. Su amžiumi viską supratau

Suvokimas atėjo su amžiumi, deja…

Maždaug prieš metus susidūriau su daugybe problemų. Pagalbą pasiūlė vienetai. O aš maniau, kad žymiai daugiau atsilieps į mano nesusipratimus. Atleiskite už išsireiškimą, tačiau visuomenė labai smarkiai supuvo.

Kiekvienas galvoja tik apie save ir kaip padaryti gerai tik sau. Žodžiu, po 50-ies aš nustojau daryti 5 dalykus. Suvokimas atėjo su amžiumi, deja.

Padėti

Anksčiau buvau tokia atvira pagalbai, kad siūliau ją pati iki tol, kol draugas ar geras pažįstamas manęs paprašys. Dabar taip nedarau. Jei labai reikia pagalbos, prieik ir paprašyk. Bet čia aš irgi pasirinksiu, kam padėti ir kaip. Juk daug kartų padėjau nuostolingai sau, už tai ir susimokėjau problemomis.

Bendrauti

Dabar neprimetu savo bendravimo. Visada rodydavau iniciatyvą susitikti aš. Supratau, kad draugystė turi būti abipusė, o ne tik iš vienos pusės. Nereikia linkti prie to, kas nelinksta prie tavęs.

Patarti

Nustojau dalinti patarimus dėl to, kad mane daug kartų apkaltino dėl visų savo bėdų. O iš esmės turite savo galvą ant pečių, kad galvotumėte. Manęs jūs tiesiog paklausėte, kaip aš pasielgčiau, tačiau sprendimus priimate vis tiek jūs.

Klausytis nuolatinių skundų

Pastaraisiais metais man atrodė, kad aš „gelbėjimo pagalvė“. Daugelis draugių pastoviai skundėsi man, metė ant manęs visą negatyvą. Vaikščiojau kaip maišu trenkta. Jos išmetė ant manęs problemas, aš padėjau jas spręsti. O jos tuo metu vaikštinėjo lyg niekur nieko.

Palaikyti, jei kažkas neteisus

Anksčiau negalėdavau žmogui pasakyti, kad jis neteisus, jei taip galvodavau. Dabar iškart tiesiai galiu pasakyti, žmogus teisus ar ne. Tiesą sakant, ėmiau suvokti situaciją realiai, o ne su „rožiniais akiniais“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page