Idomybes

Ksenija ištekėjo už egiptiečio milijonieriaus, vyresnio už ją 36 metais: kaip jie gyvena praėjus 4 metams

Šiame straipsnyje mes norime papasakoti jums apie mišrią porą. Moldavė Ksenija ištekėjo už milijonieriaus iš Egipto, kuris vyresnis už ją 36 metais. Ksenija gimė  Moldovoje. Vaikystėje ji lankė teatro būrelį, o taip pat jai patiko dainuoti.

Ji mėgo matuotis įvairius drabužius ir ilgai sukiotis prieš veidrodį. Paauglystėje ji pamėgo fotografuotis ir šis pomėgis liko iki šiol – Ksenija aktyviai užsiima savo Instagram puslapiu.

Moldovoje mergina siekė sėkmės modelio karjeroje. Ksenija reklamavo apatinius rūbus ir maudymukus, dalyvavo fotosesijose įvairiems žurnalams ir ją gana dažnai buvo galima išvysti ant prabangaus žurnalo viršelio.

Dainininkai ją kvietė filmuotis savo klipuose, Ksenija nusifilmavo viename žymaus amerikiečių atlikėjo Justino Bieberio klipe.

Mergina baigė valstybinį universitetą, užsienio kalbų fakultetą. Būtent tai leido jai dalyvauti studentų mainų programoje. Majamyje ji dirbo pardavėja drabužių parduotuvėje.

Ten ji papuolė į agento iš kompanijos Beach Bunny akiratį. Ksenija pasirašė sutartį ir jos fotografijos pasirodė įvairiuose Amerikos žurnaluose.

2016 metais milijonierius iš Egipto atkreipė dėmesį į merginą. Tarp jų užsimezgė santykiai. Ksenija gaudavo daug dovanų iš Osamo Fathi Rabahu al-Šarifo. Vyriškis dovanojo jai mašinas, deimantus ir net privatų lėktuvą.

Poros amžiaus skirtumas yra 36 metai, tačiau jis atrodo labai gerai ir niekas jam neduoda daugiau 50-
ies.

Milijonieriui buvo 62 metai, kai įvyko jų vestuvės. Įsimylėjėliai nekreipė jokio dėmesio į amžiaus skirtumą, tačiau visa jų aplinka interviu kalbėjo, kad jų santuoka iširs po kelių mėnesių, daugiausiai metų.

Visi manė, kad Ksenija ištekėjo už Osamo tik iš merkantilių paskatų. Vyriškis yra didelės logistikos kompanijos „Amiral“ savininkas.

Tačiau nuo vestuvių praėjo 4 metai ir visiems pavyduoliams teko susigrąžinti savo žodžius. Sutuoktiniai iki šiol kartu ir labai laimingi.

Taipogi norisi pažymėti merkantilumo klausimą – Ksenija toliau užsidirba pati, fotografuodamasi žurnalams ir reklamuodama žymius prekių ženklus. Tik dabar ji prieš pasirašydama eilinę sutartį tariasi su vyru. Ksenija reguliariai sportuoja, kad palaikytų formą. Tai leidžia jai rengti pažįstamoms merginoms lieknumo maratonus.

Pora susituokė Graikijai priklausančioje saloje ir iškilmės jiems atsiėjo apie milijoną dolerių.

Medaus mėnesį Ksenija ir Osamas praleido Portugalijoje bei Prancūzijoje. Visą tą laiką mergina publikavo fotografijas Instagrame ir matėsi, kad ji labai laiminga.

Prieš du metus pora susilaukė dukters. Osamas dievina savo dukrelę ir nuolat dovanoja jai ir mamai dovanas. Mergaitę jie pavadino Anastasija.

Mažylės atėjimą į pasaulį sutuoktiniai atšventė rožinės spalvos palapinėje, kurią specialiai pastatė poros vilos teritorijoje.

Viskas palapinėje buvo rožinės spalvos: gėlės, balionai, kėdės ir kitos puošmenos, į šventę pora pasikvietė artimiausius žmones.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page