Gyvūnai

Šuo parnešė savo šeimininkams keistą jauniklį, ir tai buvo ne šuniukas

Jei jūs turite šunį, tai tikrai žinote, kad šie keturkojai draugai mėgsta tempti namo praktiškai viską, ką randa lauke: jei ne šlepetę, tai pagalį ar kokį nors laikraštį…

Maždaug vasarį šuo parnešė savo savininkams nežinomo gyvūno jauniklį.

Po konsultacijos su veterinaru paaiškėjo, kad tai mažas meškiukas. Žmonės kreipėsi į JAV laukinių gyvūnų apsaugos tarnybą, kuri ir pasiėmė gyvūną.

Po apžiūros tapo aišku, kad jaunikliui smarkiai trūksta skysčių, ir sveria jis vos pusę kilogramo, bet nepaisant to jis sveikas.

Reabilitacinis personalas sukūrė juodojo lokio jauniklio paros maitinimo iš buteliuko režimą, jis pradėjo priaugti svorio, ir jį atidavė įmotei, kuri priėmė jį kaip savo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page