Gyvūnai

Rūstus gražuolis: 10 linksmų manulo nuotraukų, kurios privers nusišypsoti

Mažąjį maluną atrado visiškai atsitiktinai. Katytė nuo visų slėpėsi ir tik gailus alkano gyvūno miaukimas padėjo rasti mažylę ir išgelbėti ją nuo mirties.

Mažytę Dašą maitino švirkštu ir stebėjo, kad augtų svoris. Beje, kai ją rado, katytės akys buvo neįprasto žaliai pilko atspalvio, o po mėnesio jos pakeitė spalvą ir tapo gintarinėmis.

Po trijų mėnesių ūgtelėjusią mažylę galima buvo išleisti į laukinę gamtą, tačiau specialistai nusprendė, kad Daša turėtų prieglaudoje praleisti dar kurį laiką. Ir tik po to mažylė keliaus į suaugusiųjų gyvenimą bei taps tokia pačia nedraugiška, laukine, tačiau nepaprastai gražia būtybe, kaip ir visi jos gentainiai!

Na o mes siūlome jums pasidžiaugti prašmatniu manualu. Tikimės, kad 10 nuotraukų neabejotinai privers jus nusišypsoti, nes tokiam gamtos stebuklui abejingu likti paprasčiausiai neįmanoma!

Nr. 1 „Atiduok maltinį, kol dar esu geras!“

Nr. 2 „Jums nepatinka mano pedikiūras? O jūs prieikite arčiau ir apžiūrėkite!“

Nr. 3 Nebudink žvėries, kol tyliai miega!

Nr. 4 – Žiūrėk, žmonės!

– Aha…gardūs turbūt!

Nr. 5 „Jūs turite man klausimų? Tada trumpai ir aiškiai!“

Nr. 6 „Kai aš valgau, esu kurčias, nekalbus ir…piktas!“

Nr. 7 „Žiūrėk man į akis ir sakyk tiesą!“

Nr. 8 Kai mintyse Kanaruose, o faktiškai –  Šepetovkoje.

Nr. 9 „Kas „piktas“? Aš piktas?!“

Nr. 10 Toks jausmas, kai Petrovai penktą mašiną keičia, o tu vis dar pėsčiomis vaikštai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page