Idomybes

5 Zodiako ženklai, kuriems ypatingai sunku ištarti „Aš tave myliu“

Avinas

Jūs atversite savo sielą mylimam žmogui tik tada, kai būsite pasiruošę prisiimti atsakomybę už visas šio jausmo sukeltas pasekmes. Todėl prisipažinimą vilkinsite iki pat paskutinio momento.

Liūtas

Jums, kaip pačiam išdidžiausiam ženklui, labai sunku apnuoginti savo įsimylėjusią sielą prieš mylimą žmogų. Jūsų savimeilė gali neatlaikyti galimo neigiamo atsako, todėl jūs, prieš vieną kartą ištariant meilės žodžius, 107 kartus „pamatuosite“ mylimojo jausmus.

Mergelė

Jums meilė – tai labai intymu.Jūs nešauksite apie ją ant kiekvieno kampo ir didžiuodamiesi nekaišiosite jos kiekvienam po nosimi.

Svarstyklės

Jūs pasiryšite prisipažinti apie savo meilė tik tada, jei žmogui, kurį jūs pamilote, dėl jūsų tylėjimo grės vos ne mirties nuosprendis.

Ožiaragis

Meilė jums – savotiškas žaidimas, kuriame pralošia tas, kuris pirmas prisipažįsta mylįs. Jūs kentėsite kaip galima ilgiau, kad nepasirodytumėte išrinktajam silpnu, bevaliu ir pažeidžiamu.

Ar jūs sutinkate su tokiais astrologų išvedžiojimais? Ar jums sunku prisipažinti meilėje?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page