Idomybes

50+ – tai ne senatvė – nusprendė 5 anūkų močiutė. Ir susikūrė savo stilių

Apie tai, kad po 50-ies moterims niekas nesibaigia , teko girdėti ir skaityti.

Nesibaigia – suprantama, o ar gali prasidėti kažkas naujo ir įdomaus po 50-ies? Tokios patirties turi ne kiekviena moteris.

Tačiau tokios galimybės yra! Ir mūsų šiandieninės herojės pavyzdys tai patvirtina. Susipažinkite: Tania Stivens iš Virdžinijos.

Viena iš daugelio

Amerikietė Tania save laiko pačia paprasčiausia moterimi. Vyras, kurį sutiko studijų universitete metu, 3 vaikai, 5 anūkai, išlepintas šunelis.

Myli namus, bet prisipažįsta, kad namų ruoša prie mėgstamų užsėmimų nepriskiriama. Mėgsta Kalėdas, su malonumu dekoruoja namus šventėms, puošia eglutę. O štai su daiktais skirtis nemėgsta.

Tvarkymasis – ne jos arkliukas, seni daiktai ilgam nusėda namuose, todėl tvarkos namuose idealia nepavadinsi.

Prisižiūri figūrą, bet ne fanatiškai. Būdama 168 cm ūgio sveria nuo 68 iki 70 kg. Ramiai priima apvalumus, kuriuos su metais įgauna figūra.

Myli savo šeimą. Tėvų namus, kur augo su močiute, jaunesniais broliu ir sese, juokais vadina šiek tiek išprotėjusiais. Juk ne kiekvienuose namuose kaip naminį augintinį laiko skunsą!

Mėgsta, kai jos namuose susirenka vaikai ir anūkai. Ir ta meilė visoje šeimoje abipusė.

Žodžiu, būtų galima pasakyti, kad tokių, kaip Tania – nemažai. Jei ne vienas „bet“ – tai, kaip Tania pakeitė savo gyvenimą po 50-ies.

Močiutė ir mados tinklaraštininkė viename asmenyje

Mados tinklaraštį Tania pradėjo kurti 2015 m. Be to, iniciatorė buvo jos jaunesnioji sesuo Liz. Taniai buvo jau virš 50. Be amžiaus ir anūkų, tuo metu ant jos pečių buvo darbas miškų bendrovėje. Kompiuteriu Tania naudojosi nelabai aktyviai ir apie buvimą tinklaraštininke negalvojo. O ir ką pasakoti savo tinklaraštyje? Tania pasakoja: „Aš paprasta moteris. Dirbu, gaminu, tvarkausi (kartais) ir gyvenu mažyčiame rajone su minimaliomis apsipirkimo galimybėmis.

Tačiau Liz reikalavo, kad sesuo tinklaraštyje pasakotų apie savo hobį, apie tai, ką gerai žino. „Kaip nešioti drabužius – tai viskas, ką aš žinau“, – atsakė seseriai Tania. Ir drabužius dėvi visi. Taip buvo rasta tinklaraščio tema. Dėl pavadinimo ilgai nesvarstė: „50- tai ne senatvė!“

Kreipdamasi į savo skaitytojus, pirmajame įraše Tania rašė: „Leiskite man pradėti nuo žodžių, kad 50 – tai ne senatvė! Tai tas metas jūsų gyvenime, kai jūs galite sakyti tai, ką jaučiate ir dėvėti tai, kas jums patinka, nebijodami pasmerkimo.

Brandžiame 55 metų amžiuje aš iš naujo „išradau“ save ir tapau tinklaraštininke, nors anksčiau ir nežinojau, kas tai yra.

Man tai buvo visiškai naujas pasaulis, pilnas galimybių. Šis pasaulis atviras ir jums“. Tania ne tik pasakojo, bet ir rodė brandžioms moterims, kaip atrodyti stilingai net esant ribotam biudžetui.

„Jei aš galiu tai padaryti, tai ir jūs galėsite“,- tikina Tania savo skaitytojas. Jos tinklaraštis pritraukė ne tik skaitytojas. Partnerystė su parduotuvėmis pasirodė naudinga ne tik Taniai, bet ir daugeliui moterų. Jos gauna patarimų, kur nusipirkti patrauklių rūbų, be to, su nuolaida.

Tania atvira ir geranoriška. Ji primena, kad nuo vidutinio amžiaus moterų stilius prasideda nuo teisingo
mąstymo.

„Amžius – tai nusiteikimas. Nusiteikite jaunystei, kad išsaugotumėte jaunatvišką nuotaiką bet kokiame amžiuje“.

Tanios Stivens stilius

Taniai pavyko sukurti individualų stilių, kuris patinka jai ir jos artimiesiems. Šis energingas, šiek tiek eklektiškas stilius jai labai tinka.

Jos asmeninio stiliaus pagrindas – klasikinių, madingų ir vintažinių detalių derinimas. Vyras patarė Taniai kuriant savo apdarus prisiminti Marilyn Monroe.

Ir ji tai įsidėmėjo, pamaniusi, kad ryškūs, o galbūt ir drąsūs akcentai nepamaišys klasikai, o tik padarys derinius įdomesniais.

Tania labai mėgsta kombinuoti, kurdama vis naujus ir naujus derinius iš prieinamų drabužių. Pagrindinis principas, kurio laikosi Tania, parinkdama savo apdarus, paprastas: „Jaučiuosi jauna, todėl ir rengsiuosi jaunatviškai!“

Tanios patarimai

– Vilkėkite tai, kas jums patinka! Bet kokio amžiaus moteriai verta vilkėti tai, kas daro ją laiminga!

– Nebijokite keisti savo įvaizdžių. Keistis – tai vienas būdų neatrodyti vyresnei, mano ji.

– Neatsisakykite tendencijų. Tačiau ir kurti derinio vien iš tendencijų neverta – bus akivaizdu, kad jūs pernelyg stengiatės atrodyti madingai. Geriausia bandyti pridėti madingų rūbų į savo įprastus derinius, tai padės jums atrodyti aktualiai ir jaunai.

– Nustokite žvelgti į savo amžių pernelyg rimtai! Lengvai žiūrėkite į savo klaidas. Ir švęskite, kai kažkas jaunesnis pasakys jums komplimentą dėl to, kad jūs gerai atrodote.

– Neatsisakykite spalvos. Net jei jums patogu ir patinka dėvėti pagrinde juodą, pilką, paįvairinant tai, sakykim, gilia tamsiai mėlyna. Šiose klasikinėse spalvose nėra nieko blogo. Bet geriau pridėti šiek tiek spalvos, tai pagyvins jus ir sėkmingai pakeis įvaizdį. Pradėkite nuo mažo, pavyzdžiui, šaliko, diržo, pirštinių. Paskui eksperimentą galima tęsti su spalvota palaidine ar kardiganu.

Greičiausiai jūs suprasite, kad be reikalo visiškai atsisakėte spalvų savo apdaruose ir spalvoti rūbai dažniau pasirodys jūsų deriniuose.

– Atsargiai elkitės su aptemptais ir per plačiais drabužiais. Neverta atkreipti dėmesio į savo problemines vietas, bet ir beforme savo figūros irgi neverta rodyti. O štai objektyviai įvertinti savo figūrą verta. Ir naudotis sau naudingais veiksmais irgi verta (pavyzdžiui, esant būtinybei – pailginti kojas, parinkus prie kelnių trumpintą viršų arba užrišus marškinius ant liemens, rinktis asimetriškus drabužius, kad vizualiai atrodytumėte lieknesnės ir t.t.).

– Makiažas, šukuosena, aksesuarai netapo nereikalingi tik todėl, kad moters amžius pasikeitė. Atvirkščiai, tai tie „prieskoniai“, kurie išgelbės derinį nuo nuobodulio ir kasdieniškumo.

Tania – pavyzdys, kad ir vyresnio amžiaus, gyvenančios provincijoje, neturinčios nelimituoto biudžeto atsinaujinimui, kuriančios savo derinius prieinamos klasikos pagrindu moteris gali atrodyti patraukliai.

O jūs sutinkate su jos požiūriu į amžių ir stilių?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page