Idomybes

62 metų močiutė įkvepia savo forma ir apsuka galvas vyrams

Kanadietė Linda Džager didelę dalį gyvenimo pragyveno panašiai kaip ir milijonai kitų moterų. Linksmi vaikystės metai pasikeitė triukšminga jaunyste ir studentavimu, ištekėjus gimė vaikai, nespėjo apsidairyti, o jau tapo močiute.

Pirmasis sunkus smūgis atėjo su mylimo vyro netektimi. Vaikai ir jau paaugę anūkai buvo užsiėmę savais reikalais, apie Lindą prisimindavo tik per šventes. Kad kažkaip užimtų savo laisvalaikį, moteris nusprendė lankyti treniruoklių salę ir tai pakeitė jos gyvenimą.

Pasakyti, kad tai buvo nelengva, tai nepasakyti nieko. 55 metų ji jau turėjo savo ligų bagažą, todėl ir fizinį krūvį galima buvo rinktis taip, kad nepakenktų organizmui.

Ir tuo pačiu Linda suprato, kad tik aktyvus gyvenimas ir kūno kultūra padės jai atstumti senatvę, jaustis žvalia ir nebūti vieniša.

Tačiau moteris nė nenumanė, kad aktyvūs užsiėmimai sporto salėje atves ją į varžybas, bet ji jas laimėjo ir tapo Kanados pensinio amžiaus čempione!

Tačiau tai buvo ne vienintelis stebuklas jos gyvenime. Linda sutiko savo antrąją, vėlyvąją meilę, ištekėjo ir vėl yra laiminga ir nebevieniša.

Na štai, atrodo, kad ši nuostabi moteris paneigė nuomonę, kad 40 metų gyvenimas tik prasideda. Už okeano jis, matomai, prasideda po 60.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page