Idomybes

Berniukas atsisakė nukelti kojas nuo sėdynės metro vagone, bet keleivis nepasimetė

Sako, jaunimas dabar ne taip išauklėtas, kaip anksčiau. Kažkuria prasme tai taip. Nors verta pripažinti, kad apie neišauklėtą jaunimą vyresnės kartos žmonės kalbėjo ir prieš 10, ir prieš 30, ir prieš 50 metų.

Tuo pat metu galima rasti daugybę pavyzdžių, kai jauni žmonės elgiasi mandagiau už vyresnius. Todėl viskas priklauso ne nuo amžiaus, o nuo auklėjimo. Štai pavyzdžiui, šiuo atveju akivaizdus neišsiauklėjimas, pirmiausia paauglio motinos. Juk būtent tėvai turi paaiškinti, kas yra gerai, o kas blogai.

Šis incidentas įvyko Niujorko miesto metro. Kokių 12 metų berniukas, žaisdamas telefonu, užkėlė kojas ant kaimyninės vietos. Galvą jis padėjo ant savo motinėlės. Toji nepadarė nė vienos pastabos savo atžalai, kad taip daryti negalima.

Nei ji, nei jos sūnus nekreipė dėmesio į pasipiktinusius kitų keleivių žvilgsnius. Vienoje stotyje įlipo pavargęs vyriškis. Jis atsistojo tiesiai prieš vaikiną su telefonu. Bet paauglys net nepasijudino.

Porą sekundžių pavargęs vyras pastovėjo, o paskui be ceremonijų paprasčiausiai atsisėdo ant akiplėšos kojų. Tik pažiūrėkite į jo reakciją. Vaikinas tiesiog buvo šokiruotas. Kaip gi taip? Kažkas pasirodė įžūlesnis už jį. Motinėlė pabandė užstoti savo sūnų, bet greit nusiramino. O vyriškis sėdėdamas ramiai privažiavo reikiamą stotelę.

Viena keleivė nufilmavo incidentą telefonu ir publikavo jį Tviteryje. Naudotojai pagyrė auklėjamąsias priemones, kurias panaudojo vyras. Tarp kitko, jis gavo pravardę „Eltono Johno antrininkas“.

„Ne visi herojai dėvi apsiaustus“, „Su Eltono Johno antrininku geriau nesusidurti“, „Grubu, bet buvo verta“,- parašė jie komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page