Idomybes

Kaip su amžiumi nepavirsti pajuokos objektu ir našta vaikams: 89 metų Sophios Loren patarimai jaunesniems

Šis straipsnis – italų aktorės Sophios Loren patarimų rinkinys: kaip būti harmoninga asmenybe pagyvenusiame amžiuje. Mes patys puikiai žinome atsakymus į šiuos klausimus, ne vakar gimę. Tačiau įžvalgios Loren formuluotės man patiko ir aš nusprendžiau pasidalinti su jumis.

„Idealus grožis – tai miražas“ – sako aktorė.

Tai akmuo į daržą tų, kurie bando apgauti gamtą, bėga pagalbos pas chirurgą, prašo per valandą atjauninti 10 metų. O paskui žiūri į save veidrodyje ir rauda iš nusivylimo. Ypač tuo piktnaudžiauja mūsų žvaigždės, nerašysiu jų pavardžių, tai nieko neduos.

Sophia Loren akcentuoja ne išvaizdą, o tokią sąvoką, kaip žavesys, o jis priklauso ne nuo raukšlių ar
figūros apimčių.

Jei mergina neįtikėtinai graži jaunystėje, tačiau išsiblaškiusi ir nieko nepadaro iki galo – grožis greitai dingsta. O jei ji pasižymi gana kukliais išoriniais duomenimis, tačiau stipri charakteriu – žavesys su metais augs.

Charakteris – štai ką reikia ugdyti ir šlifuoti. Auginti savo asmenybę. O kaip? Mokytis, dirbti, stengtis nešti
naudą žmonėms. Jokio kito kelio nėra.

Yra jaunystės šaltinis: tai jūsų protas, jūsų talentai, tai kūryba, kurią jūs atnešate į savo gyvenimą ir gyvenimus tų, kuriuos mylite. Jei jūs išmoksite naudotis šiais šaltiniais, tikrai galėsite pranokti savo amžių.

Elkitės natūraliai ir nesukaustytai. Jei jūs drovi, nebandykite tapti kompanijos siela. Blogai šokate – negaiškite laiko mindydama kojas partneriui, mokate gerai dainuoti – neverskite ilgai jūsų prašyti.

Kas daro moterį jaunesne

Jei moteris nori būti graži ir mylima, ji turi mokėti mylėti pati. Artimuosius, draugus, vaikus, žmones, vyrą, gyvūnus. Kodėl mūsų šalyje šitiek piktų, niūrių, arogantiškų moterų? Jos ką nors myli? O jas kas nors myli? Sophia Loren sako:

Moteris, kuri nemyli savo vyro trūkumų, nemyli ir jo paties.

Aktorė šia tema net parašė nedidelį ese. Apie tai, kad idealūs vyrai neegzistuoja. Apie tai, kad tikra meilė nepastebi trūkumų. Tačiau mūsų moterys amžinai mėtosi į kažkokius kraštutinumus: arba iki gilios senatvės bus viena, nes nėra tinkamo, verto vyro, arba kentės bet kokias vyro ydas, pateikdama savo kankynę lyg šventas kančias, savo kryžių.

Tačiau rasti aukso vidurį, tapti laiminga žmona, motina, močiute, kuri turi stiprų vyrišką petį – gali nedaugelis mūsų.

Tai reikalauja kolosalaus dvasinio darbo, minkštumo, lankstumo. Ne visos susidoroja.

Tačiau tos, kurios sugebėjo – gauna sparnus nugaroje ir amžiną jaunystės raudonį. Metai nenutrina jo nuo veido.

Žiūrėkite į dalykus realiai, kai ieškote savo meilės. Išaugant iš jaunystės, pilnos audrų ir svajų, mums nebereikia mito. Bręsdamos mes ieškome kažko daugiau, nei gražus veidas ir figūra.

Suaugusi moteris pasiruošusi iššūkiui, kurį meta meilė, abejonėms ir mylimo žmogaus trūkumams,- sako Loren.

Apie vidinę harmoniją

„Kol jums nebus gera vieniems su savimi, niekam kitam nebus gera šalia jūsų“- sako kinų filosofai.

Yra moterų, kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo be vyro, vaikų, draugių kompanijos. Jos reikalauja dėmesio, pastovaus buvimo šalia. Tai pavojaus signalas. Nepilnavertiškumo simptomas be kitų žmonių.

Ir,kaip jūs jau supratote, būti šalia tokio žmogaus labai sunku, artimieji amžinai jaučiasi kažką privalantys ir kalti.

Šios moterys neturi savo gyvenimo, vidinio branduolio iš interesų, veiklos, užsiėmimų, kurie laikytų jos pusiausvyrą.

Tačiau taip negalima – būti siurbėle, ir visiškai nesvarbu, kiek jums metų.

Kaip jaučiasi harmoningos sielos moteris?

Sophia Loren sako:

Ji dėkinga likimui už kiekvieną nugyventą dieną, už galimybę nuolat atrasti kažką naujo… Jei jums pavyko išsaugoti vaiko sielą, tai geriausia jūsų gyvenime dar priešakyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page