Idomybes

Susipažinkite: Brit Kanja ir Giunteris Krabenhoftas – stilingiausia pagyvenusi Berlyno porelė

Žmonės Europoje pavargo nuo draudimų ir ribojimų, todėl jei yra galimybė pasivaikščioti, pailsėti, į kitus pažiūrėti ir save parodyti, mažai kas praleis tokį šansą.

Giunteris Krabenhoftas ir jo draugė Brit Kanja irgi, nors pagal amžių jie turėtų sėdėti namuose.


Bet jiedu iš visiškai kitos tešlos!


Jie laužo stereotipus apie amžių.

Brit gimė 1951 m, o Giunteris 1945 m.

Kiek save pamena, Giunteris buvo konservatyvių tradicijų įkaitas – gerai mokėsi, įgijo profesiją pagal tėvų pageidavimą, sąžiningai dirbo.

Visa tai puiku, tačiau siela reikalavo daugiau, nors pagal savo natūrą Giunteris ir ne maištininkas. Kai jis persikėlė iš Hanoverio į Kroicbergą, tai suprato – jam norisi saviraiškos!Per ekstravagantišką išvaizdą.

Dėdulė-hipsteris, kaip jį dabar vadina, tokiu tapo dar toli iki hipsterių atsiradimo ir iki to, kai paseno. Jau 30 metų,kai jis pirmąkart apsirengė kažką ryškaus ir stilingo. Ir tai jam taip patiko, kad iki šiol tik tai ir tedaro, kad džiugina save ir aplinkinius įdomiais apdarais. Todėl kad tai tiesiog nuostabu,kai yra harmonija tarp sielos ir išorinio pasaulio.

Brit – kūrybinga ir madinga Berlyno diva, atpažįstama persona ir street style fotografų numylėtinė.

Jos įvaizdis – klasikinės gracijos, egzotiškumo, elegancijos ir puikaus humoro jausmo derinys.

O dar Giunteris ir Brit mėgsta šokti, todėl kad šokis – tai sielos jaunystė! Tuo labiau taip pasipuošus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page